نگرانی کنونی مردم از بابت گسترش و همه‌گیرشدن ویروس جدید کرونا (کووید-۱۹)، استفاده از محصولات ضدعفونی‌کننده و تمیزکردن مکرر دست‌ها را به یکی از ملزومات زندگی روزمره تبدیل کرده است. نخستین نکته احتیاطی که همه ما برای پیشگیری از شیوع بیشتر (کووید-۱۹) باید رعایت کنیم، تمیزکردن مکرر دست‌ها و ضدعفونی کردن مکرر دست ها است. اگر بخواهیم فهرستی از انتخاب‌های پیش رو برای تمیزکردن دست‌ها طی روندی منظم تهیه کنیم، شستن صحیح دست ها با آب و صابون در صدر این فهرست قرار خواهد گرفت. سه راهکار دیگر استفاده از محصولات ضدعفونی‌کننده دست، الکل و دستمال ضدعفونی‌کننده خواهند بود: راهکارهایی که در شرایط اضطراری و نداشتن دسترسی به آب و صابون استفاده می‌شوند. اما از این میان، بهترین و مطمئن‌ترین راهکار کدام است؟

قطعا استفاده کردن از محصولات ضدعفونی کننده اصیل بهترین روش و موثرترین روش پیشگیری خواهد بود. پیشنهاد ما به شما همراهان و هموطنان عزیز در سراسر کشور، این است که با تهیه کردن محلول ضدعفونی کننده یا ژل و اسپری های ضدعفونی کننده از بزرگترین سرمایه زندگی تان یعنی نعمت سلامتی خود به درستی محافظت کنید.

باید بدانید که کرونا یک ویروس پوشش‌دار است و به‌راحتی با اتانول از بین می‌رود بهترین ماده برای از بین بردن این ویروس الکل ۷۰ درجه به بالا است.

در ادامه این مطلب قصد داریم تا دو محصول شرکت سپتاتک که از معروف ترین و مشهورترین مواد ضدعفونی کننده اصیل به شمار می روند را به شما معرفی کنیم و با یک مقایسه کوچک تفاوت هایشان را برای شما عزیزان آشکار کنیم.

اولین محصولی که میخواهیم آن را به شما عزیزان معرفی کنیم:

 

1.محلول ضد عفونی کننده الکلی دست و پوست سپتاتک

این محلول ضد عفونی کننده، مخصوص دست و پوست می باشد و در حجم 500 سی سی عرضه میشود و با افتخار تولید کشور ایران، شرکت تولیدی الکل بیدستان می باشد.

از آنجایی که محلول ضدعفونی‌کننده خوب باید علاوه بر میکروب‌کشی بتواند از پوست دست و یا سطوح محفاظت کند؛ شرکت سپتاتک با استفاده از فرمولی نوین به این امر، دست یافته است.

 

این محصول بر پایه الکل اتانول 70% تولید شده است و بعد از مصرف کردن آن نیاز به آبکشی دست هایتان ندارید و با خیالی آسوده به فعالیت های مختلف خود در روز می پردازید.

روش مصرف این محلول ضدعفونی کننده به این صورت است که، ابتدا درب محصول را باز کرده و سپس 3 سی سی از محلول را بر روی کلیه قسمت های دست آغشته نمایید.هر دو دست را به مدت حداقل 30 ثانیه روی یکدیگر مالش دهید تا زمانی که محلول روی پوست خشک شود. در صورت نیاز این فرآیند را تکرار نمایید.

این محلول موثر بر گستره وسیعی از باکتری ها، قارچ ها و ویروس های پوشش دار ( مانند: ویروس کرونا) می باشد و کار خود را به بهترین وجح انجام می دهد. برای خرید محلول ضد عفونی کننده الکلی دست و پوست سپتاتک میتوانید محلول مدنظر خود را از طریق داروخانه آنلاین ایران فارم سفارش داده و درب منزل خود تحویل بگیرید.

در ادامه دومین محصولی که میخواهیم آن را به شما عزیزان معرفی کنیم:

 

2.محلول ضد عفونی کننده الکلی دست سپتاتک

این محلول ضد عفونی کننده، به طور خاص مخصوص دست می باشد و تفاوت اصلی آن با محصول فوق این است که حاوی ویتامین E می باشد.

بدن ما قادر نیست تمام پروتئین‌ها و ویتامین‌های مورد نیازش را تولید کند. «ویتامین E» یکی از همین مواد مهم و ضروری است که در این محلول شرکت سپتاتک با فرمول های نوین خود محصولی کامل و ایده آل را تولید و عرضه کرده است.

این محصول هم در حجم 500 سی سی عرضه میشود و با افتخار تولید کشور ایران، شرکت تولیدی الکل بیدستان می باشد.

این محصول هم بر پایه الکل اتانول 70% تولید شده است و بعد از مصرف کردن آن نیاز به آبکشی دست هایتان ندارید و با خیالی آسوده به فعالیت های مختلف خود در روز می پردازید.

روش مصرف این محلول ضدعفونی کننده به این صورت است که، ابتدا درب محصول را باز کرده و سپس 2 تا 3 سی سی از محلول را بر روی کلیه قسمت های دست آغشته نمایید.هر دو دست را به مدت حداقل 30 ثانیه روی یکدیگر مالش دهید تا زمانی که محلول روی پوست خشک شود. در صورت نیاز این فرآیند را تکرار نمایید.

این محلول با فورمولاسیون ویژه و موثر خود علاوه بر اینکه موثر بر گستره وسیعی از باکتری ها، قارچ ها و ویروس های پوشش دار مانند کورنا می باشد، با در برداشتن ویتامین E از پوست شما محافظتی دو چندان می نماید و شما را از دیگر محصول ها بی نیاز خواهد کرد.

برای خرید محلول ضدعفونی کننده الکلی دست سپتاتک میتوانید محلول مدنظر خود را از طریق داروخانه آنلاین ایران فارم سفارش داده و درب منزل خود تحویل بگیرید.