از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

شامپو بدن ضد قارچ ایروکس

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 16/11959 

برند: IROX

کشور سازنده: ایران

حجم: 200 گرم

ترکیبات سازنده:

روغن جوانه گندم ، گلیسیرین، سدیم لوریل سولفات ، د-پانتول ، عصاره آویشن باغی ، عصاره ی بید کانادایی، پیروکتون اولامین،آلانتوئین

توضیحات:

مشخصه ها :- پیشگیری و درمان موضعی بیماری های قارچی پوست
 ضد خارش و خشکی پوست
حاوی اکتوپیروکس 1%، روغن جوانه گندم، عصاره های گیاهی التیام بخش و ویتامین B5
موارد مصرف :پیشگیری و درمان موضعی بیماری های قارچی پوست
مشخصه ها :- پیشگیری و درمان موضعی بیماری های قارچی پوست
ضد خارش و خشکی پوست
 حاوی اکتوپیروکس 1%، روغن جوانه گندم، عصاره های گیاهی التیام بخش و ویتامین B5موارد مصرف :پیشگیری و درمان موضعی بیماری های قارچی پوستروش مصرف :در خصوص عفونت های قارچی پوست دو هفته هر روز استفاده شود و کف شامپوها حدود 15 دقیقه روی بدن بماند و سپس آبکشی گردد، همچنین می توان با آغشته کردن پنبه با شامپو، بطور مستقیم بمدت 15 دقیقه روی عارضه استفاده کرد.توضیحات :در شامپو بدن ضد قارچ ایروکس از اکتوپیروکس به عنوان ماده اصلی ضد قارچ با مکانیزم توقف فعالیت و رشد قارچ ها از طریق جذب آهن استفاده شده است. اکتوپیروکس بر طیف وسیعی از قارچ ها و باکتری ها اثر پاک کننده دارد از جمله تریکوفیتون ها، میکروسپوروم ها، انواع کاندیدا ها و مالاسزیا، آسپرژیلوس ها و قارچ های مخمر مانند. با توجه به ایمنی بالای این ترکیب می توان این محصول را در بچه ها و زنان باردار نیز استفاده کرد. ترکیبات گیاهی ارزشمندی مثل عصاره برگ زیتون، عصاره آویشن و عصاره بابونه علاوه بر خواص التیام بخش و نرم کنندگی پوست اثرات آنتی باکتریال نیز دارند. روغن جوانه گندم، آلانتویین، د-پانتنول و ترکیبات ارزشمند لاکتیل ( ترکیباتNMF) اثرات مرطوب کننده و نرم کننده قوی داشته و در کنار سایر ترکیبات از جمله اکتوپیروکس از خارش و خشکی پوست جلوگیری می کنند. همچنین پلی کواترنیوم 10 موجب ایجاد حالت ابریشمی و لطافت پوست می شود و از ایجاد حساسیت نسبت به سورفکتانت های شامپو جلوگیری می نماید.

روش مصرف:

در خصوص عفونت های قارچی پوست دو هفته هر روز استفاده شود و کف شامپوها حدود 15 دقیقه روی بدن بماند و سپس آبکشی گردد، همچنین می توان با آغشته کردن پنبه با شامپو، بطور مستقیم بمدت 15 دقیقه روی عارضه استفاده کرد.

 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید