از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

تامپکس کامپک سوپر

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

برند: tampax

کشور سازنده: مجارستان

تعداد: 20 عددی

توضیحات:

تامپون تامپکس کامپک متشکل از مواد جاذب طبیعی کتان و یا ابریشـم مصـنوعی است که وارد واژن شـما شده و با بهره‌گیری از تکنولوژی Compak® Clean tem طوری طراحی شده است که خون قاعدگی را از قسمت سر تامپـون جذب کرده و از آن جایی که خون قاعدگی قبل از خروج از بدن جذب می‌شود، بوی بد قاعدگی نیز تولید نمی‌شود.
جهت سـهولت در استفاده و حفظ بهـداشـت اپلیکاتـورهـای منحصر به فرد رنگی تامپون، از پلاستیک نرم ساخته شده است.
با قدرت جذب بالا (3 قطره)
مناسب برای خونریزی متوسط تا زیاد
انبساط و تغییر شکل متناسب با واژن در هنگام قاعدگی، بیشترین محافظت و راحتی را فراهم می آورد
دارای اپلیکاتور پلاستیکی به منظور سهولت در استفاده
دارای بسته بندی جداگانه برای حمل آسان و بهداشت بیشتر

 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

روش مصرف:

ابتدا دسـت‌های خـود را بشویید و جلد تامپون را از قسمت بالا باز کنید.
تامپون تامپکس کامپک در داخـل اپلیـکاتور پلاسـتیکی جـای دارد، این اپلیکاتور از دو لوله تشکیل شده اسـت کـه در داخل یکدیگر قرار دارند.
بـرای وارد کـردن تامپـون داخل واژن باید لـوله داخلی اپلیـکاتور را تا حد ممکن بیرون بکشـید تا طـول اپلیکاتور به بیشترین میزان افزایش یابد. اکنون تامپون آماده وارد کردن است.
بـدن خـود را در یکی از حالـت‌های زیـر کـه در آن بیشـترین احسـاس راحـتی را دارید قرار دهید، در حالی که پاهایتان را از هم باز کرده‌اید روی صـندلی یا تـوالت فرنـگی بنشـینید یا در حالت ایستاده زانوهای خود را خـم کرده پاهـایتان را از هـم باز کـنید یا بایستید و یکی از پاهای خود را روی صندلی یا توالت فرنگی قرار دهید. با چند نفس عمیق بدن خود را در حالت آرامش قرار دهید.
شـیارهـای برجسـتـه انتهای لـوله خـارجی تامـپون را برای نگهداشتن راحت تر پیدا کرده و از انگشـت میانی خود برای نگهداشـتن اپلیکاتور استفاده کـنید. نخ خـارج کننده تامپـون باید خارج از بدن شما بوده و از تیوب داخلی آویزان باشد. از دسـت دیگر خود برای بازکـردن لبه‌های دهـانه واژن استفاده کنید. سر گِرد اپلیکاتور را در ابتدای دهانه واژن خود قرار داده و آن را به داخل فشار دهید.
به یاد داشـته باشـید که شیب واژن شما به طرف پایین است نه مستقیم به سمت بالا. با کشیدن چند نفس عمیق به آرامی اپلیکاتور را وارد واژن خود کنید. به محض آنکه انگشتان شما بدنتان را لمس کرد اپلیکاتور در جای درست خود قرار گرفته است. در صورتی که اپلیکاتور به راحتی وارد واژن نشد به آرامی آن را در هنگام دخول به سمت راست یا چپ بچرخانید.
لوله خارجی اپلیکاتور را نگه دارید. با انگشت اشاره خود لوله کوچکتر را در داخل لوله بزرگتر فشار دهید (مطمئن شوید لوله تا حد ممکن داخل شده است.) اکنون لوله کوچکتر در داخل لوله بزرگتر قرار دارد.
با احتیاط هر دو لوله را بیرون بیاورید. اکنون تامپون باید در حالی که نخ خـارج کننده آن خارج از بدن شما آویزان است به راحتی در درون واژن شما قرار گرفته باشد.
از جـلد تامپـون بـرای دور انداختن اپلیـکاتور پلاسـتیکی خالی اسـتفاده کنید.از آنـجایی که جنس اپلیـکاتور از پلاسـتیک است آن را درون توالت فرنگی نیندازید. اکنون دوباره دسـت‌های خود را بشـویید. هنگامی‌که می‌خواهید تامپون را بیرون بیاورید بدن خود را در حالت آرامش قرار داده، نخ خارج کننده تامپون را در همان زاویه‌‌ای که آن را وارد واژن خود کردید بیرون بکشید. ما توصیه می‌کنیم در صورت در دسترس بودن سطل زباله، تامپون، اپلیکاتور و جلد را در داخل توالت فرنگی نیندازید.


نکات مهم:

به یاد داشته باشید که تامپون باید هر ۴- ۸ ساعت یکبار تعویض شود. اگر لازم است تامپون را زودتر تعویض کنید از نوع با قدرت جذب بالاتر استفاده کنید. اگر تامپون را بعد از مدت زمان توصیه شده خارج کردید و الیاف سفید آن هنوز قابل مشاهده بود از نوع با قدرت جذب کمتر استفاده کنید.
همیشه در هنگام استفاده از تامپون جدید دقت کنید که تامپون قبلی را خارج کرده باشید و مطمئن شوید هنگام پایان دوره قاعـدگی آخرین تامپـون را بیرون آورده‌اید. تنها در دوران قاعدگی از تامپون استفاده کنید.
هرگز قبل از اطمینان از آغاز و یا در مدت زمان بین دو قاعدگی از تامپون استفاده نکنید.
می‌توانید از یک تامپـون به مدت ۸ سـاعت حتی در طول شـب اسـتفاده کنید. اگر می‌خواهید در هنگام شـب از تامپون استفاده کنید قبل از خواب آن را وارد کرده و بعد از بیدار شـدن بلا فاصـله آن را تعویض کنید.
اگر بیش از ۸ ساعت می‌خوابید باید بجای تامپون از نوار بهداشتی استفاده کنید.