از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم موبر صورت سی گل

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 56/14685

برند: سی گل

کشور سازنده: ایران

حجم: 50میلی لیتر

ترکیبات سازنده: مشتقات اسید تیوگلیکولات ،عصاره آلوئه‌ورا،عصاره لیمو،عصاره سنتلا ،عصاره پاپایا ،روغن کالاندولا

توضیحات: 

کرم موبر صورت سی‌گل با فرمولاسیون اختصاصی، موهای ناخواسته صورت را به روشی سریع و مطمئن از بین برده، به کمک مواد ترمیم کننده، مرطوب کننده و تسکین دهنده، پوست را پس از دپیلاسیون نرم و لطیف می‌کند.
برای تست حساسیت از سطح داخلی بازو استفاده کنید.روی سطح کوچکی حدود 5 سانتیمتر مربع از پوست سطح داخل بازو بمالید و پس از 5 دقیقه موضع را با آب شستشو دهید.
از تماس کرم با چشم و غشای مخاطی بپرهیزید.در صورت تماس با آب فراوان شستشو دهید و به پزشک مراجعه کنید.
در صورت احساس سوزش زیاد در حین استعمال،پوست را ابتدا با آب سرد و سپس اسید بوریک 3 درصد شسته و در صورت ادامه سوزش به پزشک مراجعه کنید.
قبل از 48 ساعت از استفاده مجدد خودداری نمایید.
برای پخش کردن و جمع کردن فقط از کاردک پلاستیکی داخل جعبه استفاده کنید.
کرم مکمل:
کرم پلی ویتامینه سی گل قادر است خشکی و قرمزی بعد از استفاده از کرم موبر را کاهش دهد.کرم های پلی ویتامینه و ترمیم کننده میموزا سی گل می توانند در صورت ایجاد سوزش و قرمزی و التهاب پس از مصرف (چه بصورت طبیعی ایجاد گردد و یا در اثر مصرف نادرست کرم مانند باقی ماندن برای مدت زمان زیاد روی پوست ایجاد گردد) می توانند به رفع این علایم کمک کنند.

روش مصرف:

مقداری از کرم موبر را با کاردک پلاستیکی به ضخامت 1 تا2 میلی‌متر روی پوست تمیز پخش کنید. از مالیدن مکرر کرم روی پوست اکیدا بپرهیزید. در تیوپ را تا استفاده بعدی کاملا ببندید. مقدار و مدت لازم برای تاثیر کرم در اشخاص مختلف متفاوت است. پس از 5 دقیقه کرم را با کاردک از روی سطح کوچکی از پوست بردارید. در صورتیکه که مو به راحتی جدا نشد، مدتی صبر کنید و مجددا عمل فوق را تکرار نمایید .کرم را بیشتر از 10 دقیقه رو ی پوست نگه ندارید. کرم را با کاردک از روی پوست به آرامی بردارید، پوست را با آب ولرم بشوئید و از مصرف صابون اکیدا خودداری کنید. پوست را با حوله تمیز به آرامی خشک کنید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید