از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم موبر بدن آلوئه ورا سی گل

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 56/14683

برند: سی گل

کشور سازنده: ایران

حجم: 100 میلی لیتر

ترکیبات سازنده: آب مقطر، مشتقات تیوگلیکولیک اسید، مینرال اویل، ایزوپروپیل میریستات، کلسیم هیدروکساید، گلیسریل مونواستئارات، امولسیفایر، عصاره آلوئه ورا، آلانتوئین، اسانس

توضیحات: 

از بین بردن موهای زائد بدن
حاوی مواد مرطوب کننده، ترمیم کننده و تسکین دهنده
حاوی اسطوخودوس، گل همیشه بهار، بیزابولول و آلانتوئین
حاوی تیوگلیکولات
مناسب برای انواع پوست
کرم موبر بدن سی گل دارای فرمولاسیون منحصر به فردی می باشد که موهای بدن را به روشی سریع، مطمئن و مؤثر از بین می برد. این کرم با به کارگیری مواد ترمیم کننده، مرطوب کننده و تسکین دهنده ای چون عصاره گیاه آلوئه ورا، بیزابولول و آلانتوئین پوست را پس از اپیلاسیون (از بین بردن مو)، نرم و لطیف می کند.
گیاه اآلوئه ورا دارای خواص ضد التهاب، ضد عفونی و ترمیم کنندگی می باشد. استفاده از این عصاره گیاهی در کرم موبر بدن سی گل، سبب ترمیم و نرمی پوست می شود.
قبل از مصرف، مقداری از کرم را مطابق دستورالعمل بر روی سطح کوچکی (حدود 5 سانتی متر مربع) از پوست ناحیه داخلی بازوی خود بمالید و پس از ده دقیقه موضع را با آب بشویید. در صورت عدم ایجاد حساسیت و تحریک پوستی در طی 24 ساعت، کرم را مطابق نحوه مصرف استفاده نمایید.
توجه: این کرم حاوی تیوگلیکولات می باشد، که از تماس با چشم ها باید خودداری شود، در صورت تماس چشم ها را با آب فراوان شسته و به پزشک مراجعه کنید.

روش مصرف:

1 - مقداری از کرم موبر بدن سی گل را به وسیله کاردک پلاستیکی مخصوص درون جعبه بر روی پوست کاملاً تمیز طوری قرار دهید که روی موها را بپوشاند. از مالیدن پیوسته کرم بر پوست اکیداً خوددرای نمایید.
2 - درب تیوب را تا استفاده مجدد کاملاً ببندید.
3 - میزان و مدت لازم جهت تماس کرم با مو در اشخاص مختلف متفاوت است. پس از 5 دقیقه کرم را به وسیله کاردک پلاستیکی از سطح کوچکی از پوست بردارید. در صورتی که مو به راحتی جدا نشد، کرم را چند دقیقه دیگر بر روی موها نگه دارید. از نگهداری کرم بیش از 12 دقیقه بر سطح پوست بپرهیزید.
4 - کرم را به وسیله کاردک از روی پوست به آرامی بردارید و پوست را با آب ولرم بشویید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید