از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

روغن بچه گیاهی سی گل

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 56/13098

برند: سی گل

کشور سازنده: ایران

حجم: 200میلی لیتر

ترکیبات سازنده: روغن آفتابگردان،روغن هسته زردآلو, روغن جوجوبا,روغن کالاندولا،روغنذ نارگیل، روغن بادام، روغن اسطوخودوس، روغن هسته انگور، روغن زیتون،اسانس

توضیحات: 

بهبود شرایط عمومی پوست، افزایش آب رسانی، کاهش تعریق سطحی
حفاظت پوست کودک
پیش از اولین مصرف، مقداری از روغن را روی بخش کوچکی از پوست ناحیه داخلی بازو و یا پشت گوش کودک استفاده کرده و در صورت عدم بروز حساسیت پس از 24 ساعت، طبق دستور العمل مصرف کنید.
برخی فواید ماساژ بدن کودک با روغن گیاهی عبارت است از:
. بهبود شرایط عمومی پوست
. افزایش آبرسانی به پوست و محتویات لیپیدی در سطح پوست
. کاهش تعریق سطحی
. بالا بردن آرامش روحی کودک
. حفاظت پوست کودک در برابر برخی عفونت ها
همچنین ماساژ، نوعی ابراز عشق به کودک از طریق لمس نمودن بدن آن می باشد. به عبارت دیگر، هنگامی که مادران بدن کودک خود را لمس می نمایند، برقراری ارتباط بین کودک و مادر افزایش یافته و ماساژ بدن کودک می تواند نقش موثری در استمرار این فرایند داشته باشد.
« روغن بچه سی گل » حاوی:
1. روغن آفتابگردان:
روغن آفتابگردان حاوی مقادیر فراوانی مواد مغذی در خود می باشد که به طور کلی به سلامت و نشاط پوست بسیار کمک می کند. به عنوان مثال ویتامین E موجود در روغن آفتابگردان در حفاظت پوست و جلوگیری از تخریب های پوستی ناشی از اشعه های آفتاب، عنصری حیاتی و موثر می باشد.
در یک مطالعه انجام شده در دهه ی پیش، محققان با ارزیابی فواید اسیدهای چرب ضروری، از جمله ترکیبات مشتق شده از روغن آفتابگردان دریافتند که این ترکیبات به افزایش هیدراتاسیون و الاستیسیته پوست کمک می نماید.
روغن آفتابگردان می تواند با مرطوب نگهداشتن پوست از طریق حفظ و نگهداری رطوبت و ایجاد سد دفاعی در برابر تبخیر آب از پوست کودک محافظت نماید.
2. روغن هسته زردآلو:
روغن هسته زردآلو ترکیبی مطمئن و مرطوب کننده قویی است که به سرعت جذب پوست می شود و اثر نرم کنندگی خود را به خوبی در پوست ایجاد می نماید.
روغن هسته زردآلو حاوی مقادیر فراوانی ویتامین E, C و A است که برای بهبود پوست خشک و آسیب دیده ضروری تلقی می شود
3. روغن جوجوبا:
جوجوبا که در گیاه شناسی با نام علمی "سیمودسیا کاینزیس" شناخته می شود، درختچه ای است جنگلی و با دوام که بومی بیابان های مناطق جنوب غرب آمریکا و شمال غرب مکزیک می باشد. روغن جوجوبا زرد رنگ، خوشبو و نرم است که از خاصیت ضد تحریکی قوی ای برخوردار بوده و در مراقبت و التیام پوست کمک زیادی می کند. روغن جوجوبا همچنین خاصیت ضد میکروبی دارد، بدین معنا که درحقیقت رشد برخی باکتری ها و میکروب های قارچی که به پوست حمله می کنند را کند می نماید. ترکیبات شیمیایی جوجوبا به چربی پوست نزدیک هستند، همچنین به آسانی جذب شده و به ندرت باعث واکنش های حساسیتی حتی درپوست های حساس می شود. این روغن در حقیقت قبل از این که روغن باشد یک استر مایع است. چربی طبیعی که از غدد چربی روی پوست ترشح می شود، مایع wax esters است (روغنی که در برخی حیوانات و نیز گیاه جوجوبا یافت می شود) و به عنوان نوعی رطوبت دهنده و محافظت کنند? طبیعی برای پوست به کار می رو د. wax esters که در بدن به طور یکنواخت تولید می شود، با بالا رفتن سن کاهش می یابد و کاهش آن در سنین پیری باعث تیرگی آشکار و چین وچروک های زیاد پوست می شود. کاهش این چربی می تواند وضعیت های پسرایزیس (نوعی بیماری پوستی)، شوره سر و اختلال در پوست (با مشخص? لکه های قرمز بر روی بینی وپیشانی) را ایجاد کند.
روغن جوجوبا از بیش از حد چرب شدن پوست جلوگیری می کند، زیرا ترکیب روغن جوجوبا به چربی ترشح شده از غدد چربی در انسان ها شباهت دارد و درحقیقت می تواند با تولید کمی از چربی، غدد پوست را بفریبد و منافذ پوست را پر کند. روغن جوجوبا ممکن است به دو روش با کاهش چربی ایجاد شده توسط پوست و محافظت از پوست در برابر باکتری های مضر، به درمان جوش های غرور در صورت بپردازد.
و همچنین حاوی روغن نارگیل، روغن هسته انگور، روغن کالاندولا، روغن بادام، روغن زیتون و ... است.

روش مصرف:

کف دست خود را با چند قطره از روغن بچه گیاهی سی گل آغشته کرده سپس به کمک آن تمام بدن کودک را به آرامی ماساژ دهید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید