از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

لوسیون ضد آفتاب کودکان SPF30 آردن

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 38/11419

برند: آردن

کشور سازنده: ایران

حجم: 75گرم

ترکیبات سازنده: 

اتیل هگزیل،متوکسی سینمات، اکسید تیتان میکرونیزه،الکیل بنزوات، گلیسیرین، اتیل هگزان سالیسیلات، پلی اتیلن گلیکول 30، ویتامینc پالمیتات، ویتامین A, دی سدیم EDTA, آب دیونیزه.

توضیحات: 

محافظ پوست در بربر پرتوهای مضر ماورای بنفش (UVA/UVB)
مقاوم در برابر تعریق و شتشو
محتوی مواد مرطوب کننده مؤثر
حاوی ویتامین های A,E وC
مناسب جهت کودکان و افراد بزرگسال با پوست های حساس
محافظ پوست در برابر پرتوهای مضر ماورای بنفش (UVA/UVB)
فاقد اسانس (Fragrance Free)
امروزه تولید فراورده های مخصوص بچه ها در سطح کشورهای توسعه یافته با روندی فزاینده رو به گسترش است. مهم ترین تکیه گاه این نگرش تخصصی، متمایز و متفاوت بودن پوست بچه ها با بزرگسالان است. ضرورت ارائه محصولی جهت مراقبت از پوست بچه ها در برابر اثرات زیان بار پرتوهای نور آفتاب، متخصصین لابراتوار پارس حیان را بر آن داشت تا نسبت به تولید محصولی برای بچه ها و پوست های حساس اقدام نمایند. لوسیون ضد آفتاب آردن مخصوص بچه ها برای اولین بار در ایران توسط لابراتوار پارس حیان تولید و به بازار عرضه شده است. این محصول ثمره بررسی های کارشناسی و نظرسنجی های فراوان از اطباء پوست و مصرف کنندگان می باشد. این محصول دارای مشخصات و خصوصیاتی به شرح ذیل می باشد :
- قدرت حفاظتی کامل در تمام طول موج های پرتوهای ماورای بنفش : فاکتور حفاظتی این لوسیون برابر با SPF30 اندازه گیری و مورد تأیید قرار گرفته است. در تولید این محصول از انواع جاذب های پرتوهای ماورای بنفش UVA و UVB (طول موج های 280 تا 400 نانو متر) و تیتانیوم دی اکساید میکرونیزه (Ultra-Fine) استفاده گردیده است. جاذب های شیمیایی UV به نوعی انتخاب گردیده اند که هر یک در محدوده خاصی از طول موج های UV دارای حداکثر قدرت جذب و کارایی بوده، نهایتاً قدرت حفاظتی بالایی را تأمین می نماید.

- حداکثر سازگاری با پوست بچه ها : PH این محصول در محدوده خنثی (PH=7) قرار داشته که حداکثر سازگاری با پوست بچه ها را دارد. استفاده از تامپون سدیم لاکتات - اسید لاکتیک نیز موجب تنظیم PH در محدوده فوق می گردد. روغن ها و جاذب های مورد استفاده در این فرمولاسیون به نوعی انتخاب گردیده اند که علاوه بر خلوص و مرغوبیت بالا، حداکثر سازگاری با پوست بچه ها را داشته باشند.
- فاقد اسانس : طبق مطالعات انجام شده، از مهمترین عوامل ایجاد حساسیت ها و التهابات پوستی در کرم ها و لوسیون ها، استفاده از اسانس در ترکیب این فراورده ها می باشد. در فرمولاسیون این لوسیون از اسانس استفاده نگردیده، بدین جهت زمینه بروز آلرژی به حداقل کاهش یافته است.
- مقاوم در برابر آب، تعریق و شستشو : این لوسیون بر پایه ساختمان امولسیونی آب در روغن (W/O) تهیه گردیده و حاوی نوع خاصی از پلیمر (با خواص ضد آب) می باشد. لذا فیلم محافظتی در اثر تعریق و یا شستشو با آب معمولی از سطح پوست زدوده نمی گردد.
- حاوی امولسیون کننده ملایم غیر یونی : در فرمولاسیون این فراورده از امولسیون کننده غیر یونی و بسیار ملایم استفاده گردیده است. در نتیجه احتمال ایجاد التهاب پوستی (Skin Irritation) ناشی از تماس امولسیون کننده با سطح پوست به حداقل رسیده است.
- پایداری در برابر نور : امولسیون کننده مورد استفاده در این فرمولاسیون فاقد بنیان اکسی اتیلن بوده، به این جهت در برابر تابش پرتوهای نور آفتاب مقاوم بوده، به رادیکال های آزاد تجزیه نمی گردد.
- جذب و خنثی سازی عمل رادیکال های آزاد و کمک به تجدید ساختار لایه های سلولی : لایه محافظتی این لوسیون با جلوگیری از نفوذ پرتوهای مضر به سطح پوست، امکان تشکیل رادیکال های آزاد را به حداقل رسانده است. ویتامین E موجود در این فرمولاسیون نیز با جذب رادیکال ها و خنثی سازی عمل آن ها از پیری زودرس پوست جلوگیری نموده، علاوه بر آن به تجدید ساختار سلولی نیز کمک می نماید.
- مناسب جهت استفاده بزرگسالان با پوست حساس : استفاده از امولسیون کننده ملایم و غیر یونی، استفاده از روغن ها و جاذب های شیمیایی با درجه خلوص و کیفیت بالا و عدم استفاده از اسانس، این لوسیون را تبدیل به فراورده ای ایده آل جهت استفاده بزرگسالان نموده است که به مصرف ضد آفتاب های معمولی، واکنش های آلرژیک و التهابی نشان می دهند.

روش مصرف: 

پیش از قرار گرفتن در برابر نور خورشید، کلیه مناطقی که در معرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار دارند را با لوسیون ضد آفتاب بپوشانید. مصرف لوسیون ضد آفتاب را هر دو ساعت یکبار تجدید فرمایید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید