از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

آنچه زنان شادمان می‌دانند‏‫

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

انتشارات: قطره

نویسنده: دان بیکر      کتی برینبرگ      اینا یالوف

مترجم: مهدی قراچه داغی

شابک: 9786001195181

آنچه زنان شادمان می دانند: چگونه یافته‌های جدید در روان‌شناسی مثبت می‌توانند زندگی زنان را بهتر کنند

موضوع اصلی: 

دان بیکر(1946- )، کتی گرینبرگ و اینا یالوف ، سه پژوهشگر فعال در حوزه روان‌شناسی مثبت هستند.

یکی از مهمترین دغدغه‌های زنان در طول زندگی، یافتن‌ راه‌هایی برای رهایی از افسردگی‌ها، استرس‌ها و برخی مشکلات روحی است که روانشناسان برای آنها نسخه‌های متعددی پیچیده‌اند.

«آنچه زنان شادمان می‌دانند: چگونه یافته‌های جدید در روان‌شناسی مثبت می‌توانند زندگی زنان را بهتر کند» می‌تواند به شما کمک کند تا بار دیگر به شادی و نشاط برسید.

اگر شما مانند اغلب زنان باشید ممکن است فکر کنید که همه‌ زنان به جز شما شاد و شادمان هستند. اما حالا زمان آن رسیده تا به نشاطی که شایسته‌ شماست دست یابید. این کتاب راه دستیابی به نشاط را به شما نشان می‌دهد.

این کتاب با ارائه راهکارهایی کاربردی با استفاده از برخی جلسات مشاوره و بررسی پرونده مشکلات عمده زنان در حوزه‌های مختلف، می تواند تا حدودی به دغدغه زنان امروز که در جوامع پیشرفته با مصائب مختلفی از جمله فشار و استرس کار در بیرون منزل، تربیت فرزند و رسیدگی به زندگی شخصی در کنار برخی روحیات خاص خودشان مواج هستند، پاسخ بدهد و از فشارهای روحی و روانی آنها بکاهد و بر نشاط زندگی‌شان بیفزاید.

همچنین نویسندگان کتاب تلاش کرده اند برخی راهکارهای آزموده شده در بحث خوشبختی و موفقیت در زندگی را برای زنان، بازگو کنند.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید