از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

سرم موی سر آلوورا

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

برند: MOPPEK

ساخت کشور:  ایران 

حجم: 100 میلی لیتر 

ترکیبات سازنده:

عصاره آلوورا
روغن جوجوبا، بادام شیرین،

جوانه گندم، ویتامین

توضیحات:

سرم موی موپک آلوورا یک سرم مرطوب کننده سیلیکونی معمولی نیست بلکه ترکیبی است از روغن های طیبعی که هر کدام به توبه خود یک سرم مو به شمار می آیند.
همچنین این سرم حاوی روغن های جوجوبا، بادام شیرین و جوانه گندم و انواع ویتامین می باشند که همگی در لطافت و شادابی و درخشش ساقه مو تاثیر بسزایی دارد.
استفاده از سرم موی موپک باعث جلوگیری از فر شدن مو پس از استحمام و یا در حین سشوار کردن می شود. از مزایای این سرم می توان به خاصیت مرطوب کنندگی، ایجاد انعطاف و شفافیت در مو و از بین بردن الکتریسیته ساکن در مو به دلیل خشکی و مو خوره اشاره کرد.
سرم آلوورا برای ترمیم و بازسازی و مراقبت از مو پس از رنگش کردن استفاده می شود. این سرم به دلیل جذب بهتر و سریعتر برای موهای پرچرب، جوان و کوتاهتر کاربرد بهتری دارد.
این سرم برای آقایان و بانوان مناسب می باشد.

روش مصرف:

این سرم باید روی موی خیس و یل نیم خیس استفاده شود. چند فطره از سرم را کف دست خود بریزید و به تمام ساقه مو بمالید. سپس مو را شانه زده و در صورت تمایل سشوار بکشید. توجه داشته باشید پس از استفاده از این سرم نیازی به آبکشی مجدد نمی باشد.از مصرف سرم بر روی پوست سر خودداری نمایید زیرا در این صورت مو چرب به نظر می رسد و فرم دهی به آن مشکل می گردد

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید