از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

شامپو پاراسیدوز

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

برند:     parasidose

ساخت کشور:  فرانسه 

حجم: 200 میلی لیتر

 

 ترکیبات سازنده:

d-phenothrin 0/2%(د-فنوترین) :از بین برنده شپش و تخم آن
camphor 2%(کافور): تسکین دهنده و ضد عفونی کننده
acetic acid(90%) 5%(اسید استیک ٪90) :کمک به جذف و پاک شدن تخم های از بین رفته و بهبود درخشندگی موها.

توضیحات:

شپش سر عفونتی انگلی است که توسط انگلی به نام پدبکولوس هیومانوس کاپیتیس (pediculus humanus capitis) ایجاد می شود. دمای مناسب برای شپش ها 28 الی 32 درجه سانتی گراد است.
اولین علائم بالینی شپش سر، زمانی نمود می نماید که شپش شروع به حرکت می کند که معمولا" از حاشیه دو طرف سر شروع شده و سپس به طرف مرکز سر گسترش می یابد. در این هنگام بیمار احساس خارش در سر می کند. به تدریج خارش سر افزایش یافته و در سر خراشیدگی با ناخن پیش می آید.گاهی در موارد پیشرفته غدد لنفاوی اطراف سر در ناحیه گردن برجسته می شود.
مراحل زندگی شپش روی سر بعد از انتقال انگل شپش از انسان آلوده به انسان سالم،انگل بالغ یک الی دو ماه زندگی می کند و انگل ماده در هر روز حدود 10 تخم می گذارد که به ساقه موها چسبیده و شبیه ذرات سفید شوره دیده می شوند. این تخم ها به بالغ تبدیل شده و این سیر همچنان ادامه می یابد.طول عمر شپش ها بین 6 تا 8 هفت است.
با جدا کردن بیماران درمان نشده از افراد سالم و درمان سریع آنها می توان از انتقال بیماری جلوگیری کرد.(در مکان هایی همچون مدارس و پرورشگاه ها و...) با رعایت بهداشت می توان تا حد زیادی مانع ایجاد بیماری شد; زیرا انگل بر اثر مواد شوینده از بین می رود هرچند تخم آن بسیار مقاوم است.
عوامل سرایت شپش سر به صورت مستقیم از انسان آلوده به انسان سالم و به صورت غیر مستقیم از طریق لوازم شخصی آلوده مثل شانه، کلاه، روسری، ملحفه و غیره به سرعت منتقل می شود. شپش ها نمی توانند بپرند یا بجهند ولی شناگران قهاری هستند واز طریق استخر پخش ومنتقل میشوند.این بیماری در سنین مدرسه (7-18 سالگی) بسیار شایع تر از سنین دیگر است وتابع جنسیت نیست، هر چند در دختران به علت موهای بلند و پرحجم ، بیشتر دیده می شود، این بیماری اگر به مدت طولانی ادامه یابد، احتمال گسترش آن به قسمت های دیگر بدن نیز وجود دارد.
راه درمان در ابتدا، که بیماری هنوز گسترش نیافته است با کتاه کردن موها ، ضد شپش و جوشاندن وسایل شخصی می توان آن را از بین برد.
نکته بسیار مهم اینکه از آنجا که سرعت تکثیر،پخش و انتقال شپش بسیار سریع است،جهت رفع کامل مشکل حتما" باید تمامی شپش ها و تخم های آن از بین بروند.
مزایای- دفنوترین :
از بین بردن شپش ها در کمتر از 3 دقیقه، اثر مستقیم روی سلول های عصبی آفت شپش، غیر سمس برای انسان.

 

 روش مصرف:

برای بار اول دوبار سر را با شامپو شستشو دهید هر مرتبه به مدت  سه دقیقه صبر نمایید به ارامی شانه کنید سپس هفته بعد این مراحل را مجددا تکرار نمایید 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید