از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

شامپو ضد شوره مخصوص شوره و پوست سر چرب فولیکا

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 38/10642

برند: fulica

کشور سازنده: ایران

حجم: 200ml

ترکیبات سازنده:

 ایکتیول، پیروکتون اولامین، اسید سالیسیلیک، روغن تی تری و عصاره گزنه 

توضیحات:

شوره سر یا سبوره یکی از بیماری های پوست سر می باشد. عامل اصلی این بیمارینوعی قارچ بوده که تحت شرایط خاصی ار جمله عدم تعادل هورمونی ، استرس و اضطراب، نقص ایمنی، شستشوی ناکافی، تغذیه نامناسب، شرایط محیطی و یا بیماری های تکثیر گردیده و متعاقب آن التهاب پوست سر و ریزش زیاد سلول های مرده آن را موجب می شود. شوره ها که در ابتدا در قسمت میانی پوست سر همراه با خارش و التهاب دیده می شوند و به مرور نواحی دیگر پوست سر را درگیر می کنند که بر دو نوع خشک و چرب تقسیم می گردند. در نوع چرب ظاهری چسبنده وزرد رنگ داشته و در نوع خشک سفید رنگ بوده و معمولا" با خارش، التهاب و تحریکات پوستی همراه می باشد.
روش درمانی مناسبی برای افرادی است که دچار شوره شدید و مقاوم بوده و تا کنون به درمان با شاپو های ضد شوره معمولی پاسخ نداده اند.
شامپو ضد شوره فولیکا مخصوص شوره و پوست سر چرب برپایه کمپلکسی از مؤثرترین ترکیبات ضد شوره، ضد قارچ، ضد باکتری وضد خارش: ایکتیول، پیروکتون اولامین، اسید سالیسیلیک، روغن تی تری و عصاره گزنه جهت رفع کامل شوره های شدید، مقاوم و چرب پوست سر و متعادل نمودن ترشحات غدد چربی پوست سر می باشد.

روش مصرف:

ابتدا مقدار کافی از شامپو را بر روی موهای خیس مالیده و به آرامی ماساژ دهید ،کف حاصله را به مدت 3 دقیقه بر روی پوست سر نگاه داشته وسپس به خوبی آبکشی نمایید. از شامپو 3 تا 4 بار در هفته و به مدت 8 تا 10 هفته استفاده کنید.پس از طی دوره درمان جهت جلوگیری از بروز مجدد شوره های خفیف تا متوسط از شامپو ضد شوره روزانه حداقل 4بار در هفته به مدت نامحدود استفاده نمایید.
توجه: قبل از مصرف بطری شامپو را به خوبی تکان دهید

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید