از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

شامپو ضد شوره جهت مصرف روزانه فولیکا

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 38/10643

برند: fulica

کشور سازنده: ایران

حجم: 200ml

ترکیبات سازنده:

 پیروکتون اولامین وعصاره آویشن به همراه ویتامین B5 

توضیحات:

شوره سر یا سبوره یکی از بیماری های پوست سر می باشد. عامل اصلی این بیمارینوعی قارچ بوده که تحت شرایط خاصی ار جمله عدم تعادل هورمونی ، استرس و اضطراب، نقص ایمنی، شستشوی ناکافی، تغذیه نامناسب، شرایط محیطی و یا بیماری های تکثیر گردیده و متعاقب آن التهاب پوست سر و ریزش زیاد سلول های مرده آن را موجب می شود. شوره ها که در ابتدا در قسمت میانی پوست سر همراه با خارش و التهاب دیده می شوند و به مرور نواحی دیگر پوست سر را درگیر می کنند که بر دو نوع خشک و چرب تقسیم می گردند. در نوع چرب ظاهری چسبنده وزرد رنگ داشته و در نوع خشک سفید رنگ بوده و معمولا" با خارش، التهاب و تحریکات پوستی همراه می باشد.
روش درمانی مناسبی برای افرادی است که دچار شوره شدید و مقاوم بوده و تا کنون به درمان با شاپو های ضد شوره معمولی پاسخ نداده اند.
حاوی مواد مؤثر ضد التهاب ،ضد خارش و ضد قارچ: پیروکتون اولامین وعصاره آویشن به همراه ویتامین B5 ،مناسب جهت مصرف روزانه و مستمر می باشد و جهت رفع انواع شوره های خفیف تا متوسط، جلوگیری از بروز مجدد شوره و جلوگیری از خارش و التهاب پوست سر به کاربرد دارد.

روش مصرف:

پس از طی دوره درمان با شامپوهای ضد شوره چرب یا خشک فولیکا جهت جلوگیری از بروز مجدد شوره های خفیف تا متوسط از شامپو ضد شوره روزانه حداقل 4بار در هفته به مدت نامحدود استفاده نمایید.
توجه: قبل از مصرف بطری شامپو را به خوبی تکان دهید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید