از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

شامپو ضد ریزش کافئینه دیترون

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 21/15114

برند: دیترون

کشور سازنده: ایران

حجم: 200 میلی متر

توضیحات:

جلوگیری از ریزش موی آندروژنیک
بهبود متابولیسم چربی در کف سر
حاوی کافئین ، بیوتین و زینک
هورمون تستوسترون در بدن افراد تحت تأثیر آنزیم 5-آلفا ردوکتاز تبدیل به ماده شیمیایی قوی تری به نام دی هیدروکسی تستوسترون (DHT) می شود که این ماده عامل تخریب فولیکول ها بوده و باعث جلوگیری از رشد و نمو موها می شود. بر اساس عوامل ژنتیکی، پیاز مو به این هورمون حساس شده و تأثیرات آن با کاهش فاز رشد و فعال مو (آناژن) همراه بوده و مو سریع تر مراحل عمر خود را طی می کند؛ به طوری که موی ضخیم کم کم به موی نازک تبدیل شده و این پروسه آنقدر ادامه می یابد تا در فرد ایجاد طاسی کند. تحقیقات نشان می دهد که اگر کمپلکس کافئین به صورت موضعی با ریشه های مو در تماس باشد با خنثی کردن تأثیرات DHT باعث روند تولید CAMP (حامل انرژی سلولی) شده و چرخه متابولیسمی در ریشه مو کامل شده و در نهایت شاهد رشد و نمو دوباره مو خواهیم بود. همچنین کافئین سبب گشاد شدن عروق خونی، افزایش خون رسانی، تغذیه رسانی بهتر و در نتیجه افزایش رشد مو می شود. بیوتین و روی به عنوان دو مکمل مهم در کنار کافئین با مهار ایجاد DHT (عامل هورمونی ریزش مو) از تستوسترون در پوست سر از ریزش موی آندروژنیک جلوگیری می کنند. علاوه بر این بیوتین موجب بهبود متابولیسم چربی در کف سر، افزایش استحکام اتصال انتهایی مو و باعث تأخیر در تغییر رنگ مو نیز می شود. روی نقش مهمی در بازسازی و رشد سلولی داشته و ساختار پروتئینی مو را تقویت می کند. ویتامین E نیز با خاصیت آنتی اکسیدانی خود از اثرات رادیکال های آزاد در تخریب سلولی فولیکول های مو جلوگیری می نماید.
ر صورت استفاده از هر گونه داروی آنتی آندروژن و یا محلول های موضعی، می توان همراه پروسه درمانی کنترل ریزش از Caffron استفاده کرده و شاهد تأثیرات بهتر در درمان باشید.
استفاده یکبار در میان از شامپوی مخصوص موهای چرب Clayron و شامپوی ضد شوره Zincron جهت تکمیل درمان در موهای با شوره چرب توصیه می گردد. همچنین جهت تکمیل درمان شوره های خشک یکبار در میان با شامپوی مخصوص موهای خشک Caderon مورد استفاده قرار گیرد.
برای حفظ سلامت مو، پس از درمان شوره سر به تدریج Zincron را با شامپوی همجنس موی خود جایگزین کنید.
در دمای 10 تا 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

روش مصرف:

Caffron به نحوی فرموله شده تا جایگزینی روزانه برای موهای در حال ریزش باشد. در هر بار مصرف سه دقیقه روی پوست سر مرطوب و نمدار ماساژ داده شود و پس از آبکشی یکبار دیگر شامپو روی سر ماساژ داده شود.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید