از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

شامپو ضد شوره موی چرب مدیلن

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 56/12512

برند: medilann

کشور سازنده: ایران

حجم: 200میلی گرم

ترکیبات سازنده:

آمونیوم لوریل اتر سولفات، تری اتانل آمین لوریل اترسولفات، سدیم لوریل سارکوزینات، کوکو آمیدوپروپیل بتائین، زینک پریتیون،هیدروکسی بنزوئک اسید و فنوکسی اتانل، پلی کواترنیوم10، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، آب دیونیزه

توضیحات:

شامپو ضد شوره مناسب برای موهای چرب
مناسب در پیشگیری و درمان شوره سر
نرم کننده و ضد استاتیک
مناسب جهت پیشگیری و درمان ریزش موی مردانه (طاسی مردانه)
مناسب در درمان قارچ های بدن مانند Tinea Versicolor
حاوی زینک پریتیون 2%
شوره یا Dandruff یکی از بیماری های شایع مو است که باید آن را درمان کرد. شوره سر یا سبوره Pitiriasis Capitis با پوسته ریزی پوست سر مشخص می شود که همراه با خارش و گاهی اوقات همراه با قرمزی می باشد. پوست سر به طور طبیعی در اثر لایه لایه شدن طبقه شاخی آن، لایه های قدیمی را از دست داده و لایه های جدید جایگزین می گردند. این عمل آهنگ و ریتم طبیعی و مشخصی دارد. اگر سرعت ریزش پوسته های طبقه شاخی مو از حالت طبیعی خارج شده و تشدید و تسریع شود، شوره ایجاد می گردد.
عامل اصلی بروز شوره سر دو گونه از قارچ ها (مالاسزیا وستریکتا و مالاسزیا گلوبوسا) می باشند. این قارچ ها روی چربی پوست سر قرار گرفته، آنها را به اسیدهای چرب تجزیه می کنند و باعث تقسیم سریعتر سلول های پوست و در نتیجه ایجاد شوره و التهاب و خارش می گردد.
شامپو ضد شوره مدیلن با فرمولاسیون جدید ضمن قدرت پاک کنندگی بالا حاوی ماده مؤثر زینک پریتیون (مهم ترین ترکیب ضد شوره شناخته شده) و پلی کوآرتنیوم 10 (نرم کننده و ضد استاتیک) می باشد.
ز تماس این محصول با چشم ها باید خودداری نمود.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
طبق دستور پزشک استفاده شود.

روش مصرف:

بتدا موها را خیس کرده و با مقدار کافی از شامپو ماساژ داده و پس از چند دقیقه کاملا بشویید

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید