از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

لوسیون تقویت کننده وضد ریزش مو وابرو زنانه (غیرآندروژینک) فولیکا

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 38/11251

برند: fulica

کشور سازنده: ایران

حجم: 75ml

ترکیبات سازنده: 

گلیکوپروئین، عصاره بورداک ، سیر، آویشن ولیکوریس با ویتامین های B6, B3 و بیوتین

توضیحات:

فراورده های تقویت کننده وضد ریزش مو فولیکا برای اولین بار در ایران با بکارگیری مواد مؤثر گیاهی و کمپلکس های ضد ریزش وتقویت کننده منحصر به فرد، می تواند پاسخ قاطعی به درمان ریزش موی شما و رویش مجدد آن می باشد. جهت تکمیل دوره درمان می توانید از لوسیون های ضد ریزش مو فولیکا استفاده کنید. ویژگی منحصر به فرد این فراورده ها ،تفکیک به دو نوع الگوی ریزش مو (مردانه وزنانه) می باشد که سبب تقویت جریان گردش خون پوست سر، تسریع فرایند رشد موهای جایگزین، متعادل نمودن ترشح چربی پوست سر، افزایش ضخامت واستحکام ساقه مو می گردند.
مناسب برای خانم هایی که به علت کاهش ترشح استروژن خصوصا" بعد از 40 سالگی دچار ریزش موی هورمونی شده اند می باشد و لوسیون تقویت کننده وضد ریزش مو مخصوص افراد با الگوی ریزش زنانه (غیر آندروژنیک) می باشد و سبب تقویت ساختار کراتینی مو، کمک به جلوگیری از ریزش موی سر غیرآندروژنیک و ریزش ابرو و کمک به رشد مجدد موها می گردد.

روش مصرف:

جهت تقویت بیشتر و جلوگیری مؤثرتر از ریزش موها یکبار در شبانه روز به مقدار 6 پاف لوسیون ضد ریزش و تقویت کننده موفولیکا، مناسب با الگوی ریزش موی سر خود را مستقیما" بر پوست سر خشک یا مرطوب اسپری نموده و کف سر را به آرامی به مدت 3 دقیقه ماساژ دهید. سپس بدون نیاز به شستشو موها را به فرم دلخواه حالت دهید. به منظور جلوگیری از ریزش موی سر مصرف نا محدود لوسیون تقویت  کننده و ضد ریزش فولیکا توصیه می شود. جهت استفاده برای ابروها 2 پاف از لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش فولیکا مخصوص افرادی با الگوی ریزش زنانه(غیر آندروژنیک) را بر روی انگشتان اسپری نموده و با دقت فقط ناحیه ابروها را آغشته نمایید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید