از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

لوسیون تقویت کننده وضد ریزش مو وابرو مردانه(آندروژینک) فولیکا

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 38/11262

برند: fulica

کشور سازنده: ایران

حجم: 75ml

ترکیبات سازنده:

کافئین، بیوتینیل تری پپتید، آپیژنین، اولئونولیک اسید، عصاره ساپالمتو، بورداک و لیکوریس همراه با ویتامین B6 ، بیوتین. 

توضیحات:

فراورده های تقویت کننده وضد ریزش مو فولیکا برای اولین بار در ایران با بکارگیری مواد مؤثر گیاهی و کمپلکس های ضد ریزش وتقویت کننده منحصر به فرد، می تواند پاسخ قاطعی به درمان ریزش موی شما و رویش مجدد آن می باشد. جهت تکمیل دوره درمان می توانید از لوسیون های ضد ریزش مو فولیکا استفاده کنید. ویژگی منحصر به فرد این فراورده ها ،تفکیک به دو نوع الگوی ریزش مو (مردانه وزنانه) می باشد که سبب تقویت جریان گردش خون پوست سر، تسریع فرایند رشد موهای جایگزین، متعادل نمودن ترشح چربی پوست سر، افزایش ضخامت واستحکام ساقه مو می گردند.
لوسیون تقویت کننده وضد ریزش مو مخصوص افراد با الگوی مردانه (آندروژینک) سبب تسریع فرایند رشد مو جایگزین و افزایش ضخامت و استحکام ساقه مو می گردد.

روش مصرف:

جهت تقویت بیشتر و جلوگیری مؤثرتر از ریزش موها یکبار در شبانه روز به مقدار 6 پاف لوسیون ضد ریزش و تقویت کننده موفولیکا، مناسب با الگوی ریزش موی سر خود را مستقیما" بر پوست سر خشک یا مرطوب اسپری نموده و کف سر را به آرامی به مدت 3 دقیقه ماساژ دهید. سپس بدون نیاز به شستشو موها را به فرم دلخواه حالت دهید. به منظور جلوگیری از ریزش موی سر مصرف نا محدود لوسیون تقویت  کننده و ضد ریزش فولیکا توصیه می شود.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید