از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ژل روبفیان

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 100381012071

برند:   DUCRAY

ساخت کشور:  فرانسه 

حجم: 30 میلی لیتر

ترکیبات سازنده:

عصاره های گیاهی ورون، سدر، نائولی و تربانتین
(تحریک و تغذیه پیاز مو)
متیل نیکوتینات
(گشاد کننده عروق)

توضیحات:

ژل روبفیان ژل کرم محرک ریزش سکه ای مو
بسیاری از مرم از ریزش مو واقعاً وحشت دارند. با این حال همه ریزش ها غیر طبیعی نیستند. ما روزانه بین 80 تا 100 تا مو از دست می دهیم که طی ماه آینده با موهای جدید جایگزین می شوند.
به این ترتیب مو حجم خود را از دست نمی دهد. اما در صورتی که حجم مو کاهش پیدا کند و خصوصاً نواحی کم پشت در پوست سر مشاهده شوند، باید با پزشک معالج در رابطه با علت این قضیه مشورت کنید . دانشمندان گروه تحقیق در مؤسسه تحقیقات
Pierre Fabre، اخیراً اهمیت تشکیل عروق خونی جدید در بافت ها (رگ ها، سلول های اندوتلیال، عوامل آنژبوژنیک مثل (VEGF را در رشد مو به اثبات رسانده اند. همچنین عوامل هورمونی که بیشتر با آنها آشنا هستیم نیز جایگاه خاص خود را دارند.
دلایل اساسی ریزش مو
زمینه ژنتیکی، تغییرات فصلی، عوامل هورمونی (حساسیت فوق العاده به هورمون آندروژن، کمبود استروژن)، عوامل روانی، استرس، شوک های عاطفی (پایان یک رابطه عاطفی یا عزاداری)، بعضی بیماری های حاد، اعمال جراحی یا زایمان، کم خونی، سو تغذیه، اختلالات غدد درون ریز (به عنوان مثال تیروئید)، درمان های دارویی (به ویژه شیمی درمانی)، اختلالات پوستی که بر پوست سر اثر می گذارند، زخم یا آسیب پوست سر، رژیم نامتعادل غذایی.
درمان ریزش موی سکه ای
تغذیه و تحریک موضعی قوی جهت تحریک فولیکول ها برای رویش مجدد
خون رسانی قوی به موضع با گشاد کردن عروق ناحیه

روش مصرف:

روزی 1 بار مقدار کمی (به اندازه هسته گیلاس) از ژل را با حداقل ماساژ در ناحیه دچار ریزش قرار دهید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید