از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

شامپو ملایم فولیکا

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 38/10639

برند: fulica

کشور سازنده: ایران

حجم: 200میلی لیتر

ترکیبات سازنده:

پرو ویتامین B5 ، روغن جوانه گندم و عصاره سبوس برنج 

توضیحات:

شستشوی مکرر با شامپوهای معمولی یا غیر استاندلرد باعث تخریب لایه خارجی مو گردیده وآنها را به تدریج خشک و شکننده می گرداند. فراورده های تخصصی و ملایم فولیکا جهت مصرف رزانه کلیه افراد خانواده وکسانیکه موهایشان در معرض آسیب های مختلف از جمله عوامل طبیعی، آلودگی و استرس قرار دارد، توصیه می گردد.
این شامپو با بهره گیری از فرمولاسیون ملایم وPH متعادل و سازگار با پوست سر، سرشار از پرو ویتامین B5 ، روغن جوانه گندم و عصاره سبوس برنج بوده و علاوه بر به حداقل رساندن واکنش های آلرژیک، با محافظت از ساقه مو سبب حفظ رطوبت و افزایش مقاومت واستحکام طبیعی آن گردیده و آثار مخرب ناشی از اشعه ماورای بنفش و آلودگی های محیطی بر روی موی سر را خنثی می نماید.

روش مصرف:

به مقدار کافی از شامپو را بر روی موهای خیس مالیده و کف حاصله را به مدت 2 دقیقه بر روی موها نگاه داشته ،و پوست سر را به آرامی مساژ دهید سپس خوب  آبکشی نمایید. عمل شستشو را مجددا" تکرار فرمایید. در صورت نیاز میتوان از این شامپو چند نوبت در هفته استفاده نمود. جهت کمک به فرایند التیام  و ترمیم کف سر ،توصیه می گردد از خشک نمودن موها پس از استحمام به کمک سشوار با هوای داغ پرهیز نمایید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید