از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

شامپو ضد ریزش موی گزنه ایروکس

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 16/14187

برند: IROX

کشور سازنده: ایران

حجم: 200 گرم

ترکیبات سازنده:

 سدیم لورت سولفات، DEA-اسید های چرب کوکونات، TEA-لوریل اتر سولفات، بتائین و از افزودنی های عصاره ی گزنه، روغن جوجوبا، بید کانادایی و آلانتوئین به عنوان مواد التیام بخش , ضد خارش و ضد التهاب استفاده می کند و هم چنین دارای پروپیلن گلیکول، گلیسیرین، پلی کواترنیوم- 10 و ویتامین های E و د- پانتئول می باشد

توضیحات:

 

جلوگیری از ریزش مو
 تحریک رشد مو، نرم کننده و ضد التهاب و کنترل چربی اسکالپ
حاوی پلی کواترنیوم 10، روغن جوجوبا، عصاره بید کانادایی و ویتامین های E و B5موارد مصرف :جلوگیری از ریزش مو مناسب برای موهای چرب تا معمولی
شامپو گزنه ایروکس حاوی سورفکتانت های آنیونی و آمفوتری مناسبی است که قدرت شویندگی خوبی برای کنترل چربی پوست سر ایجاد می کنند. ترکیب آمونیوم آلکیل اترسولفات نیز سورفاکتانت مناسبی با پایه آنیونی و خواص آمفوتری است که قدرت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی بالا دارد. گلیسرین، د-پانتنول، ویتامین E, پروپیلن گلیکول و آلانتویین ترکیبات نرم کننده، مرطوب کننده، ضد التهاب و ضد خارش شامپو را تشکیل می دهند. عصاره گزنـه با داشتن خواص محرک رشد مو و کنترل چربی سر می تواند نقش ارزنده ای در کاهش و توقف ریزش مو داشته باشد. روغـن جوجوبا نیز خواص نرم کننده، مرطوب کننده و التیام بخش دارد که در جلوگیری از ایجاد خارش و خشکی مؤثر است. پلی کواترنیـوم-10 در دو فرم (جدا و در کمپلکس) ترکیب ارزشمندی است که علاوه بـر نرم کنندگی و حالت دهندگی، در درخشندگی و جلوگیری از موخوره، وزشدن و گره خوردن مو مؤثر است. همچنین موجب ترمیم موهای آسیب دیده و شکننده می شود.
این محصول دارای ترکیبات آمونیوم آلکیل اتر سولفات (آنیونیک با خواص آمفوتری)، سدیم لورت سولفات، DEA-اسیدهای چرب کوکونات، TEA-لوریل اتر سولفات، بتائین و از افزودنی های عصاره گزنه، روغن جوجوبا، بید کانادایی و آلانتوئین به عنوان مواد التیام بخش, ضد خارش و ضد التهاب استفاده می کند و هم چنین دارای پروپیلن گلیکول، گلیسیرین، پلی کواترنیوم-10 و ویتامین های E و د- پانتنول می باشد.

روش مصرف:

مصرف این شامپو مانند شامپو سیر ایروکس به همراه تونیک موی سر ایروکس و همزمان با مصرف خوراکـی ویتامین ها و مکمل های خوراکی برای توقف ریزش و کمک به رشد مو پیشنهاد می شود.

 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید