از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

شامپو کراتینه دیترون

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 21/15114

برند: دیترون

کشور سازنده: ایران

حجم: 200 میلی لیتر

توضیحات:

تقویت کننده موهای نازک، مجعد و وزدار
تغذیه رسانی سلول های فولیکول مو
حاوی کراتین هیدرولیز شده
ویتامین E و B5
Keratron حاوی پروتئین فیبری به نام کراتین می باشد. از آنجایی که کوتیکول های ساقه مو از سلول های پهن شده غنی از کراتین تشکیل شده و سبب استحکام ساختار مو می شوند، لذا شامپو Keratron سبب تقویت مرکز ساقه مو شده، الاستیسیته مو را افزایش داده و سبب نرم شدن مو، کاهش موخوره و رفع آسیب های ساقه مو می شود. شامپو Keratron حاوی اسیدهای آمینه ای است که سبب درخشش و سلامت مو می شود. جذب کراتین به درون ساختار مو و پوشاندن سطح ساقه آن سبب ایجاد لایه ای محافظ بر روی مو شده و از اثرات زیانبار مواد شیمیایی جلوگیری می کند. کراتین با افزایش مقاومت و محافظت از موها در مقابل عوامل آسیب رسان محیطی (سشوار یا حرارت زیاد، آلودگی هوا، رنگ و دکلره کردن موها، برس زدن شدید، صاف کردن موها با اتو) باعث نرمی موهای مجعد و وزدار شده، تقویت ریشه و ساختار مو را هم به دنبال دارد.
ویتامین E نیز سبب نرمی و شفافیت موهای آسیب دیده و نازک شده، از اثرات نامطلوب اشعه آفتاب بر ساختار مو جلوگیری می کند. همچنین ویتامین E با بهبود گردش خون موجب افزایش اکسیژن گیری در پوست و موی سر می شود. ویتامین B5 با ایجاد لایه ای محافظ بر روی کوتیکول مو به تغذیه رسانی سلول های فولیکول مو کمک کرده و رطوبت را در ساقه مو افزایش می دهد.
در دمای 10 تا 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

روش مصرف:

پس از خیس کردن موها به مقدار کافی از شامپو را بر روی مو و پوست سر ماساژ داده و پس از کف کردن موها را باید شست.
در صورت خشکی شدید و عدم حالت پذیری مو، بدون تأثیر منفی بر روی رنگ مو می توان هر روز از Keratron به عنوان نرم کننده و از شامپوی مخصوص موی خشک Caderon به عنوان مکمل درمان استفاده کرد.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید