از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

آرژل

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 100381012074

برند:   DUCRAY

ساخت کشور:  فرانسه 

حجم: 150 میلی لیتر

 

ترکیبات سازنده:

عصاره سابال
(تنظیم کننده ترشح چربی)
کائولین
(نوعی رس سفید جهت جذب چربی)
سیلیکا (رطوبت رسان، نرم کننده کف سر و جاذب چربی)

توضیحات:

آرژل شامپو روزانه جاذب سبوم
بسیاری از مرم از ریزش مو واقعاً وحشت دارند. با این حال همه ریزش ها غیر طبیعی نیستند. ما روزانه بین 80 تا 100 تا مو از دست می دهیم که طی ماه آینده با موهای جدید جایگزین می شوند.
به این ترتیب مو حجم خود را از دست نمی دهد. اما در صورتی که حجم مو کاهش پیدا کند و خصوصاً نواحی کم پشت در پوست سر مشاهده شوند، باید با پزشک معالج در رابطه با علت این قضیه مشورت کنید . دانشمندان گروه تحقیق در مؤسسه تحقیقات
Pierre Fabre، اخیراً اهمیت تشکیل عروق خونی جدید در بافت ها (رگ ها، سلول های اندوتلیال، عوامل آنژبوژنیک مثل (VEGF را در رشد مو به اثبات رسانده اند. همچنین عوامل هورمونی که بیشتر با آنها آشنا هستیم نیز جایگاه خاص خود را دارند.
دلایل اساسی ریزش مو
زمینه ژنتیکی، تغییرات فصلی، عوامل هورمونی (حساسیت فوق العاده به هورمون آندروژن، کمبود استروژن)، عوامل روانی، استرس، شوک های عاطفی (پایان یک رابطه عاطفی یا عزاداری)، بعضی بیماری های حاد، اعمال جراحی یا زایمان، کم خونی، سو تغذیه، اختلالات غدد درون ریز (به عنوان مثال تیروئید)، درمان های دارویی (به ویژه شیمی درمانی)، اختلالات پوستی که بر پوست سر اثر می گذارند، زخم یا آسیب پوست سر، رژیم نامتعادل غذایی.
جذب موثر چربی از ساقه موها
ایجاد شفافیت، شادابی و رفع کدورت موها
افزایش حالت پذیری مو
 

روش مصرف:

روزانه جهت شست و شوی موهای چرب

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید