از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

لوسیون مرطوب کننده صورت و بدن سی گل

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 56/12867

برند: سی گل

کشور سازنده: ایران

حجم: 200 میلی لیتر

ترکیبات سازنده: آب مقطر، پارافین، گلیسریل استئارات، PEG100 استئارات گلیسرین،سدیم لاکتات، ستیل الکل، روغن بادام، سیلیکون،موم زنبور عسل، پلی گلیسریل3، متیل گلوکز دی استئارات،عصاره پنبه دانه، دکسپانتنول، متیل پاراپن، پروپیل پارابن، پروتئین سویا، اسانس

توضیحات: 

شهر محیط زندگی روزمره شماست. زندگی شهری، آلودگی، تغییرات ناگهانی آب و هوا، تناوب خشکی و رطوبت، استرس، خستگی را به پوست شما تحمیل می کند. پوست انسان به دلیل تماس دائمی با محیط همواره در معرض آسیب است. این امر ابتدا به صورت کاهش رطوبت و افزایش خشکی پوست جلوه کرده و موجب آسیب پذیری پوست می شود.
لوسیون مرطوب کننده دست و بدن سی گل محصولی منحصر به فرد از لابراتوار دکتر اخوی است که به رفع خشکی پوست کمک کرده، به آن لطافت و شادابی می بخشد و پوست را در مقابل عوامل مضر محیطی محافظت می کند.
لوسیون مرطوب کننده دست و بدن سی گل حاوی عصاره ها، روغن ها و پروتئین های گیاهی مختلف و مواد مرطوب کننده می باشد.
در نتیجه علاوه بر تأمین رطوبت از دست رفته پوست با بازسازی لایه هیدرولیپیدیک پوست، موجب ترمیم پوست های ترک خورده و خشک می شود.
عصاره های گیاهی استفاده شده در این لوسیون عبارتند از :
- عصاره پنبه : دارای اثرات ترمیمی، نرم و مرطوب کنندگی و ضد التهابی بر روی پوست می باشد.
- روغن نارگیل : به علت خواص مرطوب کنندگی و تسکین دهندگی پوست در این فرمولاسیون به کار رفته است.
- روغن شی باتر : روغن گیاهی می باشد که به علت اثرات ترمیم کنندگی، ضد التهابی و نرم کنندگی آن شناخته شده است.
- روغن بادام : با جلوگیری از تبخیر آب پوست لطافت و شادابی پوست را تا ساعت ها پس از مصرف حفظ می کند.
از دیگر مزایای لوسیون مرطوب کننده دست و بدن سی گل دارا بودن سدیم لاکتات و گلیسیرین می باشد. وجود این دو ماده مرطوب کننده قوی پوست را محافظت نموده و باعث نرمی و شادابی پوست می شوند.
پروتئین های طبیعی استفاده شده در این لوسیون پروتئین های سویا و پروتئین ابریشم می باشند.
- پروتئین سویا : از پوست در برابر آلاینده ها محافظت می نماید. اکسیژن رسانی به پوست را تسهیل می کند و در نتیجه باعث افزایش نوسازی سلول های پوست، تغذیه و تأمین رطوبت لایه سطحی آن می شود. همچنین استحکام پوست را افزایش داده و ایجاد چروک ها را به تأخیر می اندازد.
- پروتئین ابریشم : رطوبت پوست را برای مدت طولانی تأمین می کند و قدرت دفاعی پوست را در برابر اثرات زیان بخش محیطی تقویت می کند.
تست حساسیت : لطفاً قبل از استفاده، لوسیون را روی بخش کوچکی از پوست داخل بازو ماساژ دهید تا جذب شود. پس از 24 ساعت، در صورت عدم بروز حساسیت، لوسیون را مطابق نحوه ذکر شده، استفاده نمایید.

روش مصرف:

در طی روز پس از استحمام یا بنا نیاز پوست به دفعات بر روی پوست تمیز استفاده گردد.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید