از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

لوسیون بدن دکتر ژیلا

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 16/13756

برند: دکتر ژیلا

کشور سازنده: ایران

حجم: 200 گرم

ترکیبات سازنده:

آب دیونیزه،روغن جوانه گندم،بخش غیر صابونی شونده روغن زیتون، مارین گلیکوز آمینو گلیکان، 30-PEGدی  پلی هیدروکسی استئارات، عصاره برگ زیتون،کاپریلیک کاپریک تری گلیسیرید، ویتامین B5, سدیم PCA, اوره، لاکتاک سدیم، ستئاریل اولیوات، سوربیتان اولیوات، روغن بادام، روغن آووکادو، آلانتئون، ویتامین E, ویتامینC, اسانس، پروپیل و متیل پارابن، BHT.

توضیحات:

مرطوب کننده و نرم کننده، ضدالتهاب و التیم بخش برای تأمین و حفظ رطوبت و برطرف کننده خشکی پوست.
پیشگیری از خشکی پوست، بهبود علایم اگزما، دراماتیت و خشکی های پوست، بعد از شنا و استحمام.
تأمین و تنظیم تعادل رطوبت پوست به طور طبیعی توسط مجموعه ارزشمند NMF که از بهترین ترکیبات مرطوب کننده تشکیل شده است انجام می پذیرد. در پوست های حساس و خشک نیاز است تا از محصولات مرطوب کننده در این امر کمک گرفته شود تا پوست شاداب تری داشته باشیم. همچنین برخی بیماری ها، بعضی داروها مثل داروهای ضد آکنه و داروهای مربوط به شیمی درمانی و گاهی نیز عوامل بیرونی مانند استحمام، شنا، عوامل جوی مثل سرما، گرما و وزش باد موجب خشکی غیر طبیعی پوست می شوند. در مواردی مثل درماتیت، اگزما و تحریکات جلدی نیز خشکی پوست غالباً مشاهده می شود.
لوسیون مرطوب کننده بدن دکتر ژیلا با داشتن کمپلکس ارزشمند لاکتیل که حاوی ترکیبات NMF طبیعی پوست است و عصاره ها و روغن های گیاهی منحصر به فرد نرم کننده و ضد التهاب می تواند با تنظیم تعادل رطوبت چربی پوست، لطافت و شادابی را تأمین نماید.
روزانه چندین بار بسته به میزان خشکی پوست یا بنا به دستور پزشک روی پوست تمیز استفاده شود. در شرایطی مثل هوای سرد یا وزش باد که می توانند به خشکی پوست بیانجامد می توان دفعات مصرف را افزایش داد.
در مواردی که پوست در تابش آفتاب قرار می گیرد (حتماً باید قبل از آن از ضد آفتاب استفاده شود) لازم است جهت جلوگیری از خشکی پوست حتماً پس از آن از لوسیون مرطوب کننده بدن استفاده نمایید.
در دمای 15 تا 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
در صورت مشاهده هر نوع آلرژی مصرف را متوقف و به پزشک
مراجعه فرمایید.
در صورت تغییر رنگ، شکل یا بوی کرم از مصرف آن خودداری نمایید.

روش مصرف:

مصرف این لوسیون بعد از شنا و استحمام توصیه می شود.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید