از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم دور چشم سی گل

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 56/13503

برند: سی گل

کشور سازنده: ایران

حجم: 20میلی لیتر

ترکیبات سازنده: لیپوزوم AHA ، لیپوزوم ویتامینهای ,A C, E, اسکوالن ، سدیم.PCA 

توضیحات: 

کرم مرطوب کننده و برطرف کننده خطوط ریز دور چشم برای انواع پوست
کاهش چروک های سطحی دور چشم و لب ، کاهش پف و کبودی دور چشم ، مرطوب و لطیف نگاه داشتن پوست دور چشم ولب.
بافت دور چشم ، بر اثر عوامل مضر مختلفی از جمله اشعه آفتاب ، خشکی ، سرما ،گرما ، باد وگردو غبار و همچنین افزایش سن ، رطوبت طبیعی و خاصیت الاستیسیته خود را از دست می دهد ، در نتیجه منجر به ایجاد پف ، تیرگی و چین و چروک در اطراف چشم می گردد. فرمولاسیون این کرم به نحوی طراحی شده که مؤثرترین ترکیبا ت ضد پیری را در عمق یاخته های پوست اطراف چشم ، نفوذ می دهد .
لیپوزوم ها : میکرو کپسولهائی هستند که قادرند به طریقcarrier system به عمق پوست نفوذ کرده و مواد درون خود را انتقال دهند. در نتیجه پوست را بطور سریعتر و مؤثر تری محافظت و نوسازی می کنند .
لیپوزوم های AHA :چروک های سطحی را کاهش میدهند. همچنین ، فرآیند باز سازی سلولی را تسریع کرده و پوست را صاف ،لطیف و نرم می کنند.
لیپوزوم ویتامین های E,C,A : پوست را در برابر اشعه آفتاب محافظت می نمایند. ،سنتز کلاژن را فعال و از تولید رادیکالهای آزاد جلوگیری می کنند .به علاوه ، مواد قادرند که از تولید ملانین جلوگیری کنند ،لذا نقش مؤثری در کاهش لکها ایفا می نمایند.
اسکوالن : از هیدروکربن های طبیعی موجود در پوست می باشد که از روغن زیتون ،روغن سبوس برنج و روغن جوانه گندم گرفته می شود و چون سازگاری خوبی با پوست دارد ، به راحتی نفوذ کرده و لایه چربی بر جای نمی گذارد .این ماده باعث نرم و لطیف شدن پوست می شود.
سدیم PCA : این ماده از تبخیر رطوبت در پوست جلوگیری می کند، لذا به عنوان مرطوب کننده ای قوی در این کرم بکار برده شده است .
افزایش خاصیت الاستیسیته پوست
کاهش علا ئم پیری (خطوط و چین وچروکهای سطحی ) در صورت مصرف مداوم کرم
جذب سریع و پخش یکنواخت آن بدون بر جای گذاشتن لایه چربی
کاهش پف و تیرگی های دور چشم .
مرطوب و لطیف نگاهداشتن پوست دور چشم و لب .
تاثیرات این کرم در صورت استفاده صحیح در طی 12- 8 هفته مشاهده می شود .
اگر کرم را برای اولین بار استفاده می کنید، آنرا روی بخش کوچکی از پوست گردن خود تست کنید. در صورت عدم بروز حساسیت طی 24 ساعت ، آنرا طبق نحوه ذکر شده ، استفاده نمایید.
در جای تاریک و خنک نگهداری شود
دور از دسترس کودکان باشد .
در صورت وجود هر گونه التهاب یا حساسیت ،مصرف کرم را متوقف کنید و با پزشک خود مشورت نمائید.
از مصرف کرم بر روی پوستهای حساس یا آسیب دیده (زخم یا بریدگی) خودداری نمائید.

روش مصرف:

 پس از تمیز کردن پوست مقدارکمی کرم را با حرکت چرخشی ملایم بر روی پوست دور چشم و اطراف لب ماساژ داده تا جذب شود .پس از چند دقیقه ، می توان از لوازم آرایشی استفاده نمود.در طی روز یک یا دوبار استفاده گردد .

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید