از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم شب دکتر ژیلا

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 16/11759

برند: دکتر ژیلا

کشور سازنده: ایران

حجم: 50 گرم

ترکیبات سازنده:

ستیل پالمیتات، سوپرهارتولان، کلاژن، اولیوم 1000، روغن آووکادو،TEA,MRT, ویتامین E, ویتامین C پایدار، د-پانتنول، لاناتلیس، اولسیفایر، آب دیونیزه، مواد محافظ و اسانس.

توضیحات:

این کرم منحصر به فرد اثر تقویت کننده، ضدچروک، روشن کننده، صاف کننده،شاداب کننده پوست را دارد.
ین کرم ترکیب مناسبی برای تغذیه و ترمیم پوست است و می توان از آن پس از پیلینگ و لیزر درمانی جهت تغذیه بهتر و کمک به روند بازسازی سلول های پوست استفاده کرد.
پوست به عنوان یکی از مهمترین اعضای بدن وظیفه حفاظت از بافت ها و مایعات بدن را در مقابل عوامل تهدید کننده خارجی بر عهده دارد. تغذیه و بازسازی مناسب سلول های پوست به کیفیت عملکرد آن کمک شایانی می کند. علاوه بر نیاز پوست به ترکیبات مغذی برای رشد و فعالیت همواره وجود دارد. در این میان تنظیم رطوبت، چربی و اسیدیته پوست در کنار تغذیه مناسب آن اهمیت دارد و اختلاف در این روند به سلامت پوست آسیب می رساند.
یافته های پزشکی نشان می دهند که پوست در زمان استراحت شبانه شروع به بازسازی و ترمیم بافت های خود می کند. بنابراین رساندن مواد مغذی و ویتامین های لازم برای پوست در این زمان بزرگترین کمک را به افزایش سرعت روند بازسازی و بهبود وضعیت آن می نماید. شما می توانید با استفاده از ترکیبات ارزشمند نرم کننده، ضد چروک و ویتامین های موجود در کرم شب ، طراوت پوست خود را حفظ کرده و به بازسازی و ترمیم آن کمک مؤثری نمایید.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
در دمای 15 تا 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
در صورت مشاهده هر نوع آلرژی مصرف را متوقف و به پزشک
مراجعه فرمایید.
در صورت تغییر رنگ، شکل یا بوی کرم از مصرف آن خودداری نمایید.
نکته:تقویت کننده، ضد چروک و روشن کننده مناسب برای سنین بالای 45 سال

روش مصرف:

مقداری از کرم را روی پوست تمیز گذاشته، به صورت دورانی مالش دهید تا جذب شود. 

 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید