از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم کیو10 دکتر ژیلا

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 16/12536

برند: دکتر ژیلا

کشور سازنده: ایران

حجم: 50 گرم

ترکیبات سازنده:

کپلکس کوانزیم 10 و ویتامین c پایدار, MDI Complex , روغن جوانه گندم, روغن آووکادو, عصاره برگ زیتون, اسکوالن, د- ÷انتنول,کلاژن, ویتامین E, عصاره گیاه کانادین ویلوهرب,امولسیفایر,آب دیونیزه و سایر افزودنی های مجاز.

توضیحات:

تقریباً تمام عوامل محیطی و نیز بسیاری از عوامل درونی یا اجنماعی بر سلامت و زیبایی پوست تأثیر می گذارند. تغذیه، فرهنگ زندگی، استرس های محیطی و درونی و عوامل جوی مهمترین این موارد هستند اما با همه مراقبت ها گذشت ایام و افزایش سن موجب ایجاد قدری چین و چروک بر روی پوست میشود. در کنار مراقبت های روزمره از پوست مانند مصرف مرتب ضد آفتاب در تمام فصول سال برای به تعویق انداختن پیری پوست می توان از کرم های ضد چروک و جوان کننده استفاده کرد.
این کرم حاوی ترکیبات ضد چروک و آنتی اکسیدان قوی در کنار مرطوب کننده ها و نرم کننده های منحصر به فردی است که ضمن تأمین و حفظ لطافت و شادابی پوست از ایجاد چین و چروک در پوست جلوگیری کرده و خطوط نازک پوست و چروک های جوان را از بین می برد. همچنین ویتامین C پایدار با درصد بالا در کرم موجب کاهش چین و چروک، افزایش اثر ویتامین E و روشن شدن رنگ پوست به میزان قابل توجهی می شود.
این کرم در سنین 25 تا 45 سال بیشتر اثر را خواهد داشت.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
در دمای 15 تا 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
در صورت مشاهده هر نوع آلرژی مصرف را متوقف و به پزشک
مراجعه فرمایید.
در صورت تغییر رنگ، شکل یا بوی کرم از مصرف آن خودداری نمایید.

روش مصرف:

روزانه 2 بار بعد از غروب آفتاب و قبل از خواب شب مصرف کرم را آغاز نموده و پس از سه ماه مصرف کرم را درصورت تمایل به یک بار در روز (شب قبل از خواب) محدود کرد.
این کرم در زیر آرایش نیز قابل استفاده است.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید