از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم روشن کننده گیاهی سی گل

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 56/10062

برند: سی گل

کشور سازنده: ایران

حجم: 40میلی لیتر

ترکیبات سازنده: آب مقطر،استئاریل الکل،ویتامین A,E,C لیپوزوم،پلی اتیلن،گلیکول 100،گلیسریل استئارت، متیل پارابن،پروپیل پارابن، اسانس.

توضیحات: 

روشن و شفاف کننده پوست های تیره و کاهش تدریجی لک های پوست
رنگ پوست انسان به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. ملانین، رنگدانه اصلی ایجاد کننده رنگ پوست انسان است. ملانین از ساختمان سلول های پوست در مقابل اشعه UV و رادیکال های آزاد محافظت می کند.
لک صورت چگونه به وجود می آید؟
عوامل زیر از مهمترین فاکتورهای ایجاد کننده و تشدید کننده لک های پوست می باشد.
1 - آفتاب : شایعترین علت در تشکیل لک پوست اشعه ماورا بنفش خورشید است. قرار گرفتن بیش از حد در برابر آفتاب (تماس کوتاه مدت با آفتاب شدید یا بلند مدت با آفتاب معمولی) می تواند منجر به تشکیل لک های تیره پوست شود.
2 - تغییرات هورمونی : تغییرات هورمونی در بدن از جمله حاملگی، و یا بیماری کیست های متعدد تخمدان (PCO)، باعث تحریک ملانین سازی در سطح پوست می شود.
3 - داروها : مصرف برخی داروها مانند قرص های ضد بارداری (هورمونی) و یا استفاده از برخی داروهای اعصاب که حساسیت پوست را نسبت به نور افزایش می دهند (مثل داروهای ضد تشنج)، ملانین سازی را افزایش می دهد.
4 - برخی محصولات : مصرف محصولات خاصی که به نور حساس هستند و ملانین پوست را در برابر نور تحریک می کند مانند برخی از عطرها.
5 - سن : با افزایش سن، سنتز ملانین در پوست دچار اختلال شده در نتیجه لک های تیره ای به نام لک های ناشی از سن پشت دست ها و صورت به وجود می آید.
6 - وراثت : نقش بسزایی در تشکیل لک های تیره پوست دارد که از آن جمله می توان به کک و مک نوجوانان اشاره نمود. اشعه UV با نور آفتاب در چنین شرایطی بیشتر روی پوست تأثیر سوء می گذارد.
در خانم ها لک های پوستی بیشتر در دوران حاملگی ظاهر می شود و با پایان این دوره کم رنگ تر و به ندرت نیز از بین می رود و قبل از سیکل قاعدگی تشدید شده و دوباره باز می گردند. لک ها در زمستان شدت کمتری پیدا می کنند و کم رنگ تر می شوند.
آقایان نسبت به خانم ها کمتر دچار این عارضه می شوند.
زمانی که از تشکیل ملانین ها جلوگیری شود پوست روشن تر می شود. مؤثرترین راه جهت متوقف ساختن تولید ملانین و جلوگیری از روند تیرگی رنگ پوست افراد، مهار فعالیت آنزیم تبروزیناز است.
لابراتوار دکتر اخوی راه حل پیشرفته و مناسبی برای مبارزه با تشکیل لک های تیره موضعی (صورت، گردن و دست ها) یافته است. کرم روشن کننده گیاهی سی گل یکی از جدیدترین تکمولوژی های ضد لک دنیا محسوب می شود. کرم روشن کننده گیاهی سی گل حاوی طیفی از مواد فعال است که هم بر روی ملانین های موجود در لایه سطحی پوست اثر کرده و هم از ساخته شدن ملانین جدید جلوگیری می کند.
کرم روشن کننده گیاهی سی گل چه ویژگی هایی دارد؟
محققین لابراتوار اخوی، این کرم منحصر به فرد را با به کار گیری جدیدترین مواد مؤثر اروپایی و مواد اولیه گیاهی و طبیعی به شکلی فرموله کرده اند تا بتوان توأماً چندین تأثیر را از استفاده مداوم این کرم به دست آورد :
- سفید کنندگی : وجود لیپوزوم آربوتین و منیزیم اسکوربیل فسفات باعث مهار فعالیت آنزیم تیروزیناز شده در نتیجه بیرنگ شدن تدریجی لکه های پوستی را به دنبال خواهد داشت. آربوتین استفاده شده در این کرم، در نسل جدیدی از لیپوزوم ها به نام Plurilamellar Multivesicular Liposomes از مجموع چندین میکروکپسول که در درون یکدیگر قرار گرفته اند تشکیل شده و مواد مؤثر درون خود را به اعماق پوست فرو برده و در محل مناسب شروع به فعال شدن می نماید. بدین وسیله آربوتین قرار گرفته در این نوع لیپوزوم ها می توانند به طور مؤثرتری با عوامل مضری چون رادیکال های آزاد مقابله می کند و همچنین از ایجاد لک های جدید جلوگیری می نماید.
- یکنواخت کنندگی رنگ پوست : آنزیم تیروزیناز هم در پوست انسان و هم در بافت گیاهان وجود دارد. این آنزیم مسئول تشکیل پیگمان های قرمز - قهوه ای در سطح پوست میوه ها و گیاهان است.
کرم روشن کننده گیاهی سی گل حاوی عصاره گیاهی نایاب از منطقه شمال کانادا به نام رومکس می باشد. این عصاره از فعالیت آنزیم تیروزیناز جلوگیری کرده نتیجتاً با مهار تیروزیناز تشکیل لک های ناخواسته را در سطح پوست کنترل می کند.
- مرطوب کنندگی : وجود سدیم هیالورونات به عنوان یک مرطوب کننده قوی عمل می کند. سدیم هیالورونات موجود در این فراورده به علت اثر طولانی مدت و مرطوب کنندگی شدید به کار رفته است. این ماده به سرعت به لایه های عمیق اپیدرم نفوذ می کند همچنین تبخیر آب از سطح پوست را کاهش داده، باعث پایداری رطوبت در سطح پوست می شود. به این ترتیب این ماده سبب بهبود الاستیسیته و نرمی پوست می شود.
- حفاظت در برابر استرس و آلودگی های محیطی : با توجه به شیوه زندگی در شهرهای مدرن و زندگی ماشینی تشکیل برخی عوامل آلودگی محیط زیست مثل ازن افزایش می یابد. ازن باعث تشکیل اکسیژن فعال اضافی در سطح پوست می شود که این مسئله باعث پیری زودرس پوست می شود. کرم روشن کننده گیاهی سی گل حاوی یک آنتی اکسیدان قوی طبیعی به نام دیسموتاز می باشد که ضد رادیکال های آزاد عمل می کند و پیری پوست را به تعویق می اندازد.
- نوسازی سلولی : لیپوزوم ویتامین های A, C, E نه تنها با رادیکال های آزاد که خود موجب پیری زودرس شده مقابله کرده بلکه به شفافیت، حفظ رطوبت و جوان سازی پوست کمک می کند.
- جوان کنندگی : کرم روشن کننده گیاهی سی گل حاوی رتینول می باشد. این ماده مؤثرترین لایه بردار سطحی است که برای نوسازی سلول های پوست استفاده می شود و باعث لایه برداری و ریزش سلول های حاوی ملانین می شود. با افزایش سن، فرایند نوسازی سلول ها کند می شود. که این امر موجب کدر شدن پوست و ایجاد لک می شود. رتینول با فعال سازی نوسازی سلول ها سبب لایه برداری از سلول های تیره سطحی (Peeling) شده که می توانند در کاهش خطوط ریز و چروک های ناشی از پیری پوست مؤثر باشند و کیفیت کلی پوست را بهبود بخشند.
هدف از تولید کرم روشن کننده گیاهی سی گل چیست؟
تولید محصولی کم نظیر که بتواند لک های پوستی را محو کند و پوستی یکنواخت و بدون لک به وجود بیاورد. هدف اصلی واحد تحقیق و توسعه (R&D) لابراتوار دکتر اخوی می باشد.
کرم روشن کننده گیاهی سی گل محصولی منحصر به فرد است که نه تنها شفافیت پوست را افزایش بلکه باعث جوان تر شدن و روشن تر شدن پوست هم می شود.
کرم روشن کننده گیاهی سی گل به پوست شما کمک می کند تا در مقابل عوامل مضر طبیعی آسیب نبیند و از سویی با تقویت عمل نوسازی پوست به همراه جذب سریع، لک های پوست را برطرف می کند. بعد از 3 ماه پوست شما شفاف تر و روشن تر خواهد شد.
تست حساسیت : لطفاً قبل از استفاده مقدار کمی از کرم را روی بخش کوچکی از پوست داخل بازو یا گردن مالیده و پس از 24 ساعت در صورت عدم بروز حساسیت، کرم را طبق روش ذکر شده استفاده نمایید.
جهت استعمال خارجی
دور چشم استفاده نشود.
این کرم را می توان روی کل پوست استفاده نمود.
از قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم نور آفتاب پرهیز شود.
این کرم مناسب افراد زیر 12 سال نمی باشد.
از استعمال به دور چشم ها و سطوح مخاطی خودداری گردد.
در جای خشک، خنک و دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری شود.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
از مصرف بر روی پوست حساس یا آسیب دیده خودداری کنید.
در صورت بروز هرگونه حساسیت مصرف قطع گردد.
پس از باز شدن درب کرم حداکثر تا 3 ماه استفاده شود.

روش مصرف:

 1- پوست را کاملاً پاک کنید. (برای پوست های چرب، اسکراب سی گل و برای پوست های خشک، شیر پاک کن سی گل توصیه می شود). استفاده از صابون های معمولی یا پاک کننده های غیر مجاز، آسیب جدی به پوست وارد می نماید. دقت کنید که کرم ها روی پوست تمیز قابلیت نفوذ و تأثیر گذاری خود را به حداکثر می رساند.
2 - کرم را روی پوست کاملاً تمیز ماساژ داده تا کاملاً جذب شود. این عمل را می توان روزی دو بار (صبح و شب) انجام داد.
3 - در روز پس از جذب کرم، از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید. (کرم ضد آفتاب SPF30 سی گل برای پوست های خشک و SPF28 برای پوست های چرب توصیه می شود). می توان کرم روشن کننده گیاهی سی گل را به تنهایی یا زیر آرایش استفاده نمود.
4 - در شب این کرم را به عنوان آخرین کرم استفاده شده مصرف نمایید.
برای رسیدن به نتیجه مطلوب بهتر است این کرم را به طور همزمان با کرم ویتامین C سی گل استفاده نمایید. (صبح ها کرم ویتامین C سی گل و شب ها کرم روشن کننده گیاهی سی گل).

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید