از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

پن کرمدار فولیکا

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 38/11897

برند: fulica

کشور سازنده: ایران

حجم: 100گرم

ترکیبات سازنده: 

سدیم کوکویل ، ستئاریل الکل ، روغن کرچک هیدروژنه ، سدیم تری دست سولفات ، گلیسرین ، کوکامید ام ای آ ، روغن جوانه گندم ، فنوکسی اتانول ، آب دیونیزه

توضیحات:

این فرآورده پاک کننده غیرصابونی ملایم جهت شستشوی روزانه صورت و بدن، هماهنگ با pH طبیعی پوست، قدرت پاک کنندگی بالا و کف مناسب، غنی از ترکیبات مرطوب کننده، نرم کننده، تغذیه کننده و التیام بخش گلیسرین، روغن های گیاهی بادام شیرین، کالاندولا، آووکادو و جوانه گندم، محافظ لایه هیدرولیپیدیک پوست می باشد و با تامین رطوبت مورد نیازپوست، سبب حفظ طراوت و لطافت آن گردیده و در پیشگیری از خشکی و خارش پس از استحمام، التیام خشکی های شدید ناشی از دهیدراتاسیون پوستی وتهاجمات خارجی مانند سرما، باد و یا آب سخت کمک شایانی می نماید. عدم استفاده از مواد صابونی و قلیایی، رنگ، لانولین و پروپیلن گلیکول در فرمولاسیون این فرآورده احتمال بروز التهاب و یا واکنشهای آلرژیک به هنگام مصرف این فرآورده را به حداقل میرساند.

روش مصرف:

ابتدا پوست را با آب ولرم مرطوب نمایید . سپس پن کرمدار فولیکا ، حاوی 10 % کرم را بر روی نواحی مورد نظر مالیده و به آرامی تا حصول کف مناسب ماساژ داده و سپس خوب آبکشی نمایید. در صورت نیاز مصرف این فرآورده را تجدید فرمایید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید