از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

پن آنتی آکنه حاوی گوگرد 10٪ فولیکا

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

برند: fulica

کشور سازنده: ایران

حجم: 100 گرم

ترکیبات سازنده:

 گوگرد10٪، اسید سالیسیلیک 2٪، زینک پریتیون و اسید آزلئیک

توضیحات:

جهت درمان کمکی آکنه و جوش های صورت و بدن. این فراورده پاک کننده غیر صابونی با فرمولاسیون انحصاری و PH تنظیم شده و سازگار با پوست، قدرت پاک کنندگی بالا و کف کافی، مناسب برای پوست های چرب، جوش دار و آکنه ای ، جهت صورت و بدن، بر پایه کمپلکس ضد آکنه ای ، ضد قارچ، کراتولیتیک و سبورگولاتور: گوگرد10٪، اسید سالیسیلیک 2٪، زینک پریتیون و اسید آزلئیک، به جلوگیری و درمان های آکنه های صورت و بدن، درماتیت سبورئیک، عفونت های انگلی و قارچی موضعی و سایر اختلالات پوستی مانند اگزما و خارش شدید پوست و همچنین رفع دانه های سر سفید و سر سیاه پوستی کمک شایانی می نماید. این محصول جهت بهبود ترک خوردگی پای ورزشکاران نیز می باشد.
توصیه: به منظور رفع کامل و درمان آکنه و جوش های صورت و بدن و جلوگیری از بروز مجدد آن، مصرف همزمان پن آنتی آکنه حاوی 10٪ گوگرد فولیکا، همراه با پن پوست چرب و جوشدار فولیکا توصیه می گردد.

روش مصرف:

ابتدا پوست را با آب ولرم مرطوب نمایید سپس پن را روی نواحی مورد نظر مالیده وبه آرامی تا حصول کف مناسب ماساژ دهید. کف حاصله را به مدت 3دقیقه بر روی پوست نگاه داشته و خوب آبکشی نمایید. در صورت نیاز مصرف این فراورده را 2 تا 3 بار در روز تجدید فرمایید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید