از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

پن پوست حساس دیترون

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 38/12592

برند: دیترون

کشور سازنده: ایران

حجم: 100گرم

ترکیبات سازنده:  sodium lauryl sulfosuccinate,potassium/sodium, lauryl sulfate,sodiom laureth sulfate,cocamidopropyl betaine,castor oil, glycerine,salicylic acid,tea tree oil,chamomile extract,sulfur,sodium EDTA, color,deionized water

توضیحات:

  بهبود التهاب و ترمیم آسیب های پوستی
جلوگیری از واکنش های حساسیت زای محیطی
جلوگیری از بروز عفونت و جوش در پوست حساس
حاوی مس و روی، عصاره رز و بابونه
سیندت Syndet یا صابون سینتتیک Synthetic Soap که با نام پن Pain شناخته می شوند، شوینده هایی اسیدی هستند که در ساخت آن ها بر خلاف صابون ها از سورفکتانت استفاده شده و PH سازگار و قابل تنظیم با انواع پوست دارند.
این پاک کننده ها مانند صابون ها محیط زیست را قلیایی نکرده و با کاهش چربی متعادل از سطح پوست سبب جلوگیری از خشکی آن می شوند.
پوست های حساس به انواع عوامل محیطی واکنش نشان می دهند. این واکنش های حساسیت زا معمولاً در پی استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی با ترکیبات آلرژن یا ادکلن و کرم های حاوی مواد معطر، استفاده از پاک کننده های نامناسب، حساسیت به مواد نگهدارنده، تغییرات آب و هوایی، استرس و تغذیه نامناسب (غذاهای پر ادویه) ایجاد می شود.
Syndet Rositive با دارا بودن مواد معدنی بسیار مؤثر زینک و مس، عصاره گل رز و بابونه بهترین انتخاب برای درمان پوست های حساس، آلرژیک و آتوپیک می باشد.
Zinc PCA (زینک پیرولیدون کربوکسیلات) نقش بسزایی در بازسازی سلولی داشته، در بهبود التهاب و ترمیم آسیب های پوستی ناشی از عوامل محیطی ذکر شده نقش اساسی دارند.
عصاره گل رز باعث افزایش جریان خون مویرگی در پوست شده و سبب بهبود سریعتر التهاب ( همراه با عصاره بابونه) و حساسیت های پوستی می گردد.
در صورت مشاهده هر نوع آلرژی به پزشک مراجعه گردد.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
از تماس با چشم، نقاط حساس بدن یا زخم ها خودداری شود.
دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

روش مصرف:

بر روی پوست مرطوب صورت و بدن ماساژ داده، پس از یک دقیقه آبکشی گردد.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید