از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

پن پوست خشک دیترون

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 38/12591

برند: دیترون

کشور سازنده: ایران

حجم: 100گرم

ترکیبات سازنده:  sodium lauryl sulfosuccinate,potassium/sodium, lauryl sulfate,sodiom laureth sulfate,aloe vera extract,castor oil, glycerine,shea butter,sodium PCA,pyrithoine,fragrance,sodium EDTA, color,deionized water

توضیحات:

   ضد التهاب ، زبری و خشکی پوست
افزایش رطوبت در سطح پوست
جلوگیری از کاهش چربی پوست
حاوی عصاره آلوئه ورا ، شی باتر و سدیم پی سی ای
سیندت Syndet یا صابون سینتتیک Synthetic Soap که با نام پن Pain شناخته می شوند، شوینده هایی اسیدی هستند که در ساخت آن ها بر خلاف صابون ها از سورفکتانت استفاده شده و PH سازگار و قابل تنظیم با انواع پوست دارند.
این پاک کننده ها مانند صابون ها محیط زیست را قلیایی نکرده و با کاهش چربی متعادل از سطح پوست سبب جلوگیری از خشکی آن می شوند.
خشکی پوست یا دهیدراتاسیون (از دست رفتن آب) عارضه ای است که به دلایل آب و هوایی، تغذیه ای، ژنتیکی، تغییرات هورمونی، استفاده از شوینده های نامناسب و عدم تعادل میزان آب و چربی در پوست ایجاد می شود. این عوامل خشکی و قرمزی را در پوست به دنبال داشته که در طول زمان باعث بروز التهاب و آلرژی پوستی می شود. Syndet Divera با دارا بودن مواد مؤثر مرطوب کننده در پوست (آلوئه ورا، شی باتر، سدیم پی سی ای) و PH سازگار با پوست های خشک باعث افزایش رطوبت در سطح پوست شده و در درمان بیماری هایی که علائم خشکی را در پوست به دنبال دارند (نظیر اگزما، پسوریازیس، کراتوز، ایکتیوز) مؤثر است.
در صورت مشاهده هر نوع آلرژی به پزشک مراجعه گردد.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
از تماس با چشم، نقاط حساس بدن یا زخم ها خودداری شود.
دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

روش مصرف:

بر روی پوست مرطوب صورت و بدن ماساژ داده، پس از یک دقیقه آبکشی گردد.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید