از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

لوسیون پاک کننده آرایش دور چشم دکتر ژیلا

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 34/12655ب

برند: دکتر ژیلا

کشور سازنده: ایران

حجم: 120 گرم

ترکیبات سازنده:

آب دیونیزه، سوکروزلورات و دی لورات، مخلوط سدیم لاکتات، اینوزیتول،سدیمpcm و اوره، سیکلوپنتاسیلوکسان و دایمتیکونول، بخش غیر صابونی شونده روغن زیتون، سیکلوکسان، پتاسیم دی هیدروژن فسفات، آلفابیزابولول، رنگ ci61565, ایزوتیازولین 1/5٪ عصاره آلوئه ورا، EDTA.

توضیحات:

پوست ناحیه اطراف چشم حساس بوده و به لحاظ نقشی که در زیبایی دارد و همچنین به علت آسیب پذیری شدید خود، همیشه نیازمند مراقبت دقیق تری می باشد. هدف از پاکسازی روزانه، زدودن گرد و غبار،مواد آرایشی و چربی اضافی و آلودگی های مختلف و باز کردن منافذ بسته پوست می باشد.
محلول پاک کننده آرایش چشم فراورده ای مناسب برای پاک کردن کامل و فوری آرایش دور چشم و لب مخصوصا مواد آرایشی نظیر سرمه ، ریمل و خط چشم می باشد. این محلول مناسب انواع پوست بوده و فاقد الکل، بدون تحریک چشم و دارای عصاره های گیاهی ضد التهاب و التیام بخش است. همچنین با دارا بودن مواد جاذب رطوبت و فاکتورهای مرطوب کننده طبیعی پوست، هم با کاهش تبخیر اب از لایه اپیدرم و هم از طریق حفظ رطوبت موجود در آن، سبب افزایش رطوبت پوست می شود.

روش مصرف:

لوسیون آرایش اطراف چشم حتی آرایش های مقاوم به آب را به خوبی پاک می کند. قبل از مصرف به خوبی تکان دهید تا دو فاز کاملاً در هم مخلوط شوند، سپس مقدار کافی از لوسیون را با پد یا پنبه آرایشی به آرامی روی پلک و اطراف چشم ماساژ دهید.
قبل از مصرف بطری را خوب تکان دهید تا دو فاز کاملا مخلوط شود.

 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید