از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی سی گل

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 56/15629

برند: سی گل

کشور سازنده: ایران

حجم: 40میلی لیتر

ترکیبات سازنده: آب مقطر،متیل بنزیلیدن کامفور،سایکلومتیکون، امولسیفایر،تیتانیوم دی اکساید، اکسید آهن، ویتامین E, سدیم پیودولات، متیل و پروپیل پارابن، ادتا

توضیحات: 

ضد آفتاب رنگی محافظ پوست در برابر پرتوهای مضر خورشید مناسب برای پوست های چرب.
جلوگیری از بروز ضایعات پوستی
تأمین رطوبت پوست
مقاوم در برابر آب و تعریق
مناسب برای پوست های معمولی تا چرب
محافظت در برابر اشعه IR, UVB, UVA
حاوی فیلترهای فیزیکی (رنگی) و فاقد چربی
پوشاننده لک های پوست
مطالعات انجام شده توسط محققان در سال های اخیر نشان می دهد که UVA نوعی از اشعه آفتاب است که سبب پیری زودرس، بروز چین و چروک و لک بر سطح پوست می شود. UVB نوع دیگری از آن می باشد که عامل اصلی ایجاد آفتاب سوختگی، تولید رادیکال های آزاد و تخریب ساختمان ژنتیکی سلول های پوست است و در نهایت می تواند منجر به بدخیمی های پوست گردد.
به منظور محافظت از پوست در برابر اشعه آفتاب استفاده از کرم ضد آفتاب در کلیه فصول و در انواع شرایط آب و هوایی الزامی است.
کرم ضد آفتاب رنگی سی گل حاوی دو نوع فیلتر آلی و معدنی است. فیلترهای آلی در لایه خارجی پوست قرار می گیرند و با خنثی سازی اشعه مضر آفتاب از پوست بدن محافظت می کنند. پارسل 1789 (بوتیل متوکسی دی بنزوئیل متان) موجود در این محصول، ماده ای مؤثر و ایمن جهت محافظت پوست در مقابل UVA می باشد. سایر فیلترهای آلی موجود در این فراورده عبارتند از : اکتیل متوکسی سینامات و متیل بنزیلیدن کامفر که پوست را در مقابل اشعه مضر UVB محافظت می کنند.
فیلترهای معدنی استفاده شده در این کرم لایه ای نازک و با دوام بر سطح پوست ایجاد می کنند که علاوه بر انعکاس امواج UVB, UVA و IR نسبت به آب و تعریق نیز مقاوم اند.
فاکتور محافظتی در برابر آفتاب (SPF) این کرم 30 می باشد، بدین معنا که استعمال آن مقاومت طبیعی پوست در برابر اشعه آفتاب را 30 برابر می کند. بدین ترتیب مصرف این کرم مطابق دستورالعمل ذکر شده، سبب خنثی نمودن و بازتاب اشعه مضر آفتاب شده و مانع بروز اثرات سوء آن می شود.
تابش آفتاب بر سطح پوست باعث تولید رادیکال های آزاد و در نتیجه منجر به ایجاد ضایعات سلول های پوستی می شود. همچنین تابش طولانی اشعه آفتاب بر پوست با تبخیر آب از سطح آن سبب خشکی و پوسته پوسته شدن پوست می شود.
ویتامین های A و E موجود در فرمولاسیون این کرم، مواد آنتی اکسیدانی هستند که نقش مؤثری در خنثی سازی رادیکال های آزاد دارند در نتیجه مانع از بروز ضایعات سلولی می شوند.
همچنین نقش ویتامین های A و E در نوسازی سلولی و تحکیم بافت همبند اثبات شده است لذا به همراه سایر ویتامین های موجود در کرم اعم از ویتامین های F, B و H نقش مؤثری در نوسازی سلول ها، تأمین رطوبت پوست و در نتیجه پیشگیری از افزایش ضخامت لایه شاخی (هایپر کراتینیزاسیون) و پوسته پوسته شدن آن دارند.
کرم ضد آفتاب رنگی سی گل حاوی مواد مرطوب کننده ای نظیر سدیم PCA و سدیم لاکتات می باشد. بنابراین رطوبت مورد نیاز پوست را تأمین می کند.
فرمولاسیون این فراورده برای انواع پوست خصوصاً پوست های چرب طراحی شده است در نتیجه مصرف آن حتی برای پوست های چرب نیز توصیه می شود.
کرم ضد آفتاب رنگی سی گل همچنین می تواند جایگزین مصرف کرم پودر، پن کیک و یا کلیه مواد پوشاننده لک های صورت شود چرا که این کرم به علت داشتن مواد رنگی آرایشی، علاوه بر پوشاندن لک های صورت، رنگ طبیعی و ملایم به پوست صورت می بخشد و در نتیجه احتیاجی به مصرف لوازم آرایش فوق الذکر نیست.
بدین ترتیب تنها با مصرف کرم ضد آفتاب رنگی سی گل شما از مصرف کرم مرطوب کننده و کرم پودر بی نیاز خواهید شد در حالی که از پوست شما در برابر اشعه مضر آفتاب نیز محافظت می شود.
تست حساسیت : در صورتی که برای اولین بار از این محصول استفاده می کنید، مقداری از کرم ضد آفتاب سی گل را بر روی پوست داخل بازوی خود بمالید. در صورت عدم بروز حساسیت پس از 24 ساعت، کرم را مطابق دستورالعمل مصرف نمایید.

روش مصرف:

30 دقیقه پیش از قرار گرفتن در معرض اشعه آفتاب کرم را بر تمام سطوحی که در تماس مستقیم با نور خورشید قرار می گیرند بمالید. هر 2 ساعت یکبار مصرف کرم را تجدید نمایید. در صورت فعالیت شدید که موجب تعریق شود، یا تماس با آب یا خشک کردن با حوله، مصرف کرم را تجدید نمایید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید