از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم ضد آفتاب اولترا spf35 دکتر ژیلا

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 16/17379ب

برند: دکتر ژیلا

کشور سازنده: ایران

حجم: 50 گرم

ترکیبات سازنده:

پارسول 1789، پارسول 5000،پاسول MCX، کمپلکس های تیتانیوم دی اکسیداولترا فاین، لاکتیل، عصاره آلوئه ورا، عصاره برگ زیتون، درمولن، عصاره چای سبز و کریزانتلیس،اولیوم 1000، روغن جوانه گندم،آلفا بیزابولول،شی باتر، آلانتویین،د-پانتنول، ویتامینC پایدار و سایر افزودنی های مجاز.

توضیحات:

ضد آفتاب رنگی بژ تیره
مرطوب کننده، ضد چروک و ضد التهاب
کاهنده تعریق
یک ضد آفتاب کامل و منحصر به فرد
مناسب برای پوست های معمولی تا خشک ومحافظت پوست صورت و بدن از آفتاب
پوست بزرگترین عضو بدن و اولین سد دفاعی در مقابل عوامل شیمیایی، فیزیکی، زیستی و فشارهای مکانیکی است. علاوه بر محافظت از سایر بافت ها و اعضای بدن، در تنظیم مایعات و حرارت بدن و سنتز برخی فاکتورهای مورد نیاز مثل ویتامین D نقش مهمی ایفا می کند. همچنین با رنگ، بافت و رایحه اش در روابط اجتماعی تأثیر بسزایی دارد. مواجهه پوست با نور خورشید دارای مزایا و معایبی است که به طول زمان و تعداد دفعات مواجهه، شدت نور و حساسیت پوست بستگی دارد. مواجهه با نور ملایم خورشید دارای تأثیرات مثبت جسمی (فیزیولوژیک) و روانی (سایکولوژیک) است. اما مواجهه طولانی مدت با نور خورشید دارای آثار کوتاه مدت و بلند مدت است که به صورت مختصر به آن اشاره می شود. آثار کوتاه مدت شامل آسیب های زودگذر و موقتی لایه اپیدرم است که آفتاب سوختگی نامیده می شود. و علایم آن از یک اریتم (سرخ شدن پوست) تا سوختگی دردناک همراه با تاول متغیر است. آثار بلند مدت مواجهه با نور خورشید شامل پیری زودرس پوست، ضخیم شدن و از دست رفتن قابلیت ارتجاعی، چروکیدگی و در نهایت سرطان پوست است.
می باشد. آفتاب از عواملی است که به گونه های متفاوت روی پوست تأثیر می گذارد. با توجه به تغییرات آب و هوایی و تخریب لایه اوزون، محافظت از پوست به عنوان خارجی ترین عضو بدن و محافظ سایر بافت ها در برابر عوامل زیانبار، توجه بیشتری را می طلبد.
نور خورشید از پرتوهای فرابنفش، مرئی و فرو سرخ تشکیل شده است که به جز پرتوهای مرئی، بقیه می توانند اثرات زیان باری داشته باشند.
این کرم همراه با کرم های دیگر و در زیر آرایش نیز قابل استفاده است.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
در دمای 15 تا 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
در صورت مشاهده هر نوع آلرژی مصرف را متوقف و به پزشک
مراجعه فرمایید.
در صورت تغییر رنگ، شکل یا بوی کرم از مصرف آن خودداری نمایید.

روش مصرف:

به اندازه یک بند انگشت از کرم را روی پوست تمیز صورت و گردن گذاشته، به صورت دورانی روی تمام سطح آن مالش دهید تا جذب شود.
هر دو ساعت یکبار کرم ضد آفتاب را تجدید نمایید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید