از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم ضد آفتاب SPF30 مدیسان

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

برند: medisun

کشور سازنده: ایران

حجم: 50ml

توضیحات:

مناسب برای پوستهای خشک و نرمال
پوست بدن انسان به طور طبیعی فافد توانایی لازم جهت مقابله با اثرات سوء ناشی از پرتوهای مضر نورآفتاب می باشد. شناخته شده ترین انواع پرتوهای ماورا بنفش به دو قسمت زیر می باشند.
AUV.از طریق تشکیل رادیکال های آزاد با اختلال در روند طبیعی تجدید ساختار پوست سبب ایجاد علائمی نظیر پیری زودرس پوست و بروز لک ها و تیرگی ها ی آن می شود
UVB.نفوذ پذیری کمتری در لایه های پوست داشته و عوارض مستقیمی نظیر قرمزی ،التهاب و آفتاب سوختگی ایجاد نموده ودر موارد برخورد طولانی مدت با آن احتمال بروز انواع سرطان های پوست افزایش می یابد.
در این فرآورده به منظور محافظت کامل در برابر تمام طول موجهای پرتوهای ماورا بنفش ترکیبی از بازتاب دهنده های فیزیکی محافظت کامل در برابر تمام طول موجهای پرتوهای ماورا بنفش در تولید این فرآورده ترکیبی از بازتاب دهنده های فیزیکی نور خورشید مانند تیتانیوم دی اکساید و زینک اکساید به همراه سایر جاذب های پرتو های ماورا بنفش استفاده گردیده است .انتخاب این بازتاب دهنده ها و جاذب ها به نحوی است که حفاظت کاملی را در برابر کلیه طول موج های اشعه ماورا بنفش نور خورشید ایجاد می کند.
مقاوم در برابر تعریق و شستشو بودن این کرم ، به نحوی است که فیلم محافظتی ایجاد شده توسط آن در اثر تعریق و شستشو با آب معمولی و یا هنگام انجام فعالیت های ورزشی از سطح پوست زدوده نمی شود.
از استعمال این کرم ها به دور چشم ها ،سطوح مخاطی و زخم های باز خودداری نمائید
در محل خشک و خنک و به دور از دسترس کودکان نگاهداری شود
در صورت مشاهده هر نوع التهاب و یا آلرژی مصرف را متوقف کرده و با پزشک مشورت کنید
نکات مهم در مورد ضد آفتاب ها:
سودمندیهای ضد آفتاب در پیشگیری از سرطان پوست ، پیری زودرس و آسیب های پوستی هنگامی تامین می شود که مواجه با آفتاب ،از سه طریق زیر به حداقل ممکن کاهش یابد :
استفاده از پوشش مناسب
خوداری از مواجهه با آفتاب حد فاصل ساعات 9 الی 16
استفاده کافی و صحیح از ضد آفتاب با الگوی زیر
مقدار کاقی ضد آفتاب برای هر دوره مصرف روی صورت وگردن برابراست با 5/2 بندانگشت به قطر 5 میلیمتر
مصرف ضد آفتاب درطول روز هر دو ساعت یکبار تکرار شود.

روش مصرف:

یم ساعت قبل از خارج شدن از منزل و یا محل کار به مقدار کافی از کرم ضد آفتاب مدیسان با فاکتور حفاظتی 30 بر روی نقاطی از پوست که در معرض تابش نور خورشید قرار دارند مالیده و به خوبی ماساژ دهید. این عمل را هر دو ساعت یکبار تجدید کنید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید