از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم ضد آفتاب SPF50 ( رنگی) مدیلن

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 16/11811

برند: medilann

کشور سازنده: ایران

حجم: 50میلی گرم

ترکیبات سازنده:

سدیم ای-د-ت-آ، پروپیلن گلیکول، منیزیم آلومینیوم سیلیکات،روغن دانه ماکادمیا، ویتامین ای، اسانس مجاز، اکسید آهن و آب دیونیزه

توضیحات:

حاوی فاکتورهای حفاظتی فیزیکی (Zink Oxide,Tio2)
حاوی فاکتورهای حفاظتی شیمیایی(Parsol MCX,1789)
مناسب برای پوست های معمولی و خشک با قدرت جذب بالا بر روی پوست
جلوگیری از پیری زودرس و سرطان های پوستی
مرطوب کننده و مقاوم در برابر آب و تعریق
هرگز برای مدت طولانی در مقابل آفتاب قرار نگیرید، حتی در صورت استفاده از محصول ضد آفتاب، کرم ضد آفتاب را به خصوص بعد از شنا و یا قرار گرفتن طولانی در معرض آفتاب تکرار نمایید. بین ساعت های 11 صبح الی 4 بعد از ظهر از قرار گرفتن در معرض خورشید اجتناب کنید. آفتاب سوختگی به خصوص برای کودکان خطرناک است.
بسیاری از مردم گرمای خورشید را دوست داشته و از آن لذت می برند اما این دوست داشتن یک خیابان دو طرفه نیست، زیرا مجاورت در مقابل نور خورشید موجب ایجاد عوارضی مانند، چین و چروک بر روی پوست، تورم رگ های زیر پوستی و ... می گردد و جالب آنکه مضرات نور خورشید هنگام جوانی نمودار نمی شوند بلکه در زمان پیری خود را بروز می دهند. از طرفی دیگر از آنجایی که نمی توان منکر مزایای طبیعی نور خورشید شد لذا استفاده دائمی از ضد آفتاب در تمام فصول سال برای افراد توصیه می شود.
نکته : Parsol یک ضد آفتاب شیمیایی است که خاصیت جذب آفتاب و جلوگیری از آسیب اشعه آن را دارا می باشد.
پوست خارجی ترین و گسترده ترین بافت بدن است و به همین علت بیشتر از سایر بافت ها در معرض آلاینده های محیطی قرار داشته و در نتیجه آسیب بسیاری آن را تهدید می کند.
از جمله این عوامل نور خورشید است که حاوی تشعشع مضری به نام اشعه ماوراء بنفش (UV) می باشد. اشعه (Uv) به سه دسته تقسیم می شود :
- (UVA) : طول موج 320 تا 400 نانومتر
- (UVB) : طول موج 290 تا 320 نانومتر
- (UVC) : طول موج بزرگتر از 290 نانومتر که معمولاً به سطح زمین نمی رسد.
این اشعه از آنجا که در محدوده طول موج 400 تا 700 نانومتری نور قابل رؤیت توسط چشم انسان قرار ندارد یک اشعه غیر قابل رؤیت و خطرناک محسوب می گردد.
از آنجایی که بسیاری از افراد در معرض ابتلا به عوارض پوستی ناشی از نور خورشید یا سایر عوامل هستند لذا استفاده از انواع کرم ها در طول شبانه روز محافظی در مقابل این عوارض می باشد.
ر دمای 20 تا 35 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
در محیط خشک نگهداری شود.

روش مصرف:

قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب کرم را به میزان کافی به روی پوست بمالید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید