از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم دور چشم SPF30رنگی سان سیف

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 38/13004

برند:     sunsafe

کشور سازنده: ایران

حجم: 20 گرم

ترکیبات سازنده:

biophytex, سرامید،پالمیتویل الیگوپپتیدی، کوانزیم Q10, گلوکنات روی،سدیم هیالورونات، سدیم PCA, اسکالن،اکتیون، عصاره چای سبز، ویتامین EوC ،دکسپانتنول،

توضیحات:

اثر محافظتی طولانی مدت 4 ساعته، مناسب برای انواع پوست، کاهش لک های تیره ناشی از افزایش سن، قابلیت پوشانندگی تیرگی دور چشم، مقاوم در برابر تعریق و شستشو، مقاوم در برابر آلودگی هوا، فاقد اسانس،تنِ رنگی( بژ طبیعی)
در حدود 95 درصد از تابش های فرابنفش نور خورشید که به سطح زمین می رسد از UVA و درصد کمی از UVB تشکیل شده است. لایه اوزون، تمام تابش های UVC و قسمت عمده ای از UVB را جذب می کند. اشعه UVB تا بخش های فوقانی درم پیشرفت کرده و تابش های UVA که دارای طول موج بلندتری هستند، تا اعماق لایه درم نفوذ می کنند. از آسیب ها و عوارض پوستی ناشی از تابش های فرابنفش نور خورشید می توان به بیماری های حساس به نور آفتاب، اریتم (قرمزی) و التهاب، ایجاد لک های پوستی، ضخیم شدن لایه شاخی پوست و عوارض مزمن نظیر پیری پوست ناشی از آفتاب و ایجاد انواع سرطان های پوستی اشاره کرد.پرتو های مضر نور خورشید مهم ترین عامل تخریب کننده پوست می باشد که با تولید رادیکال های آزاد،ذ سبب بروزی پیری زودرس در پوست حساس و ظریف اطراف چشم می گردد. خطوط و چروک های اطراف چشم تیرگی و پف کردگی زیر چشم از پدیده هایی می باشد که در اثر عوامل ذکر شده در ناحیه اطراف چشم ایجاد می گردند. و این کرم جهت محافظت از پوست اطراف چشم در برابر اثرات زیانبار نور خورشید تولید و عرضه گردیده است.
توجه: از تماس با مخاط ملتحمه چشم، سطوح مخاطی و زخم های باز خودداری نمایید. در صورت هرگونه التهاب و الرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.
در جای خشک و خنک نگهداری شود.
دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

روش مصرف:

صبح هاو قبل از مواجه با نور خورشید، به مقدار کافی از کرم بر روی پوست کاملا تمیز و خشک ناحیه دور چشم با نوک انگشتان و با حرکات ملایم مالیده شود. مصرف فراورده را هر 2-4 ساعت یکبار تجدید کنید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید