از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

روغن آفتاب با SPF 7 ( روغن برنزه کننده ) مدیسان

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

برند: medisun

کشور سازنده: ایران

حجم: 200g

توضیحات:

حاوی روغن گیاهی هویج + ویتامین E
حاوی روغن کرچک، حاوی روغن بادام ضد التهاب
خاصیت ضد قارچی – نرم کننده بسیار عالی
حاوی مواد ضدآب
روغن ویتامینه و برنزه‌کننده مدیسان حاوی عصاره هویج در کوتاه‌ترین زمان باعث برنزه شده پوست می‌گردد. فاکتور حفاظتی این محصول دارای اثرات حفاظتی در برابر UV آفتاب می‌باشد و از آن در مقابل آفتاب سوختگی و پیر شدن پیش از موعد حفاظت می کند. اما در عین حال اختلالی در برنزه کردن پوست ایجاد نمی‌کند. این محصول حاوی مواد نرم و مرطوب کننده پوست نظیر بهترین روغن گیاهی نیز می‌باشد. لذا این محصول باعث می‌گردد که خطرات حمام آفتاب و برنزه کردن پوست به حداقل برسد. عصاره هویج (بتاکاروتن) موجود در این محصول باعث می‌گردد تا رنگ برنزه روی پوست تثبیت گردد و مدت زمان بیشتری ماندگاری داشته باشد و علاوه‌بر آن چون آنتی‌اکسیدان قوی می‌باشد با خنثی کردن رادیکال‌های آزاد ناشی از UV به مقابله با اثرات منفی آنها می‌پردازد. فرمول آن ضد آب و سازگاری این کرم با پوست از نظر پزشکی ثابت شده است.
جهت حصول بهترین و کم خطرترین نتیجه به نکات ذیل توجه فرمائید:
حمام آفتاب باید از کم شروع شود و بتدریج افزایش یابد.
روغن آفتاب مدیسان با دارا بودن مواد رطوبت رسان و ضد التهاب و همچنین ویتامین سعی در حداکثر حفاظت از پوست شما در کنار برنزه شدن آن دارد.
جهت جلوگیری از هدر رفتن رطوبت پوست ، توسط یک اسپری آب پاش رطوبت از دست رفته را به سطح پوست بازگردانید
حداکثر زمان قرار گرفتن در معرض نور آفتاب 1 الی 1.5 ساعت می باشد. در صورتی که مدت زمان طولانی یک ناحیه از پوست در مجاورت آفتاب قرار گیرد دچار التهابات پوستی خواهد شد پس توجه داشته باشید هر 10 دقیقه یکبار با غلتیدن ، مانع آفتاب سوختگی شدید و در صورت جذب روغن مجددا از روغن به مقدار لازم استفاده کنید .
رنگ برنزه و مدت قرار گرفتن در معرض نور خورشید بستگی به رنگ پوست و نوع آن و نیز شدت آفتاب دارد. افرادی که دارای پوستی روشن هستند باید تعداد دفعات حمام آفتاب را بیشتر کنند تا به رنگ دلخواه خود برسند.
برای انواع پوست می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

روش مصرف: 

عصاره طبیعی هویج (بتا کاروتن) + ویتامین E
فیلتر فیزیکی با فاکتور حفاظتی SPF7
روغن بادام ،روغن نارگیل
روغن کرچک الفا بیسا ابولول

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید