از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم نرم کننده پلی ویتامینه سی گل

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 56/12856

برند: سی گل

کشور سازنده: ایران

حجم: 50میلی لیتر

ترکیبات سازنده: آلانتوئین ،دکسپنتانول ،عصاره شاه بلوط هندی Horse Chestnut Extract ،ویتامین A ،ویتامین E,ویتامین F ،ویتامین PP

توضیحات: 

کرم نرم‌کننده پلی‌ویتامینه سی‌گل علاوه‌بر حفظ نرمی و لطافت پوست، برای ترمیم پوست‌های خشک، حساس و پوسته شده، پوست بعد از پیلینگ خفیف تا شدید، التهاب پوست ناشی از آفتاب و نیش حشرات موثر است. این کرم علاوه‌بر تقویت نوسازی پوست، می‌تواند پوست آسیب دیده (بر اثر سرما، گرما، خشکی، تابش آفتاب و سایر عوامل خارجی) را به سرعت ترمیم کند. به طور کلی این کرم علاوه بر تامین رطوبت پوست ٬ قادر است تا هرگونه التهابات و درماتیت های سطحی را ترمیم نماید . حفظ رطوبت و تسریع جریان خون زیر جلدی به همراه آنتی اکسیدان‌های قوی از جمله عملکردهای این کرم می‌باشند.
از تماس کرم با چشم و غشای مخاطی پرهیز شود.
پس از استفاده از کرم‌هایی که احتمال ایجاد واکنش‌های پوستی در آنها بالا می باشد، ماننده کرم‌های حاوی آلفا‌‌ هیدروکسی اسید، هیدروکینون و ...، کرم پلی‌ویتامینه به دلیل محتوای آلانتوئین و دکسپانتنول خود قادر است تا التهابات و عوارض ناشی از مصرف این نوع کرم‌ها را پوشش دهد و واکنش‌های پوستی را به حداقل برساند. در صورتی که عوارض ایجاد شده عمقی تر گردد و منجر به زخم و خراش گردد ٬ کرم ترمیم کننده ی میموزا10% سی گل می تواند کمک کننده باشد .
برای تست حساسیت از پوست سطح داخلی بازو استفاده شود.

روش مصرف:

کرم را روزی دو تا سه بار روی پوست پاک شده صورت، گردن و دست ماساژ داده تا کاملاً جذب گردد.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید