از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم ترک لب SPF20 ویتامین A,E&B5 دکتر ژیلا

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 16/10835

برند: دکتر ژیلا

کشور سازنده: ایران

حجم: 12 گرم

ترکیبات سازنده:

آب، کمپلکس لاکتیل (ترکیباتNMF طبیعی پوست)، روغن آووکادو، ویتامینA، ویتامینE، مشتقات روغن زیتون و روغن جوجوبا ، آلانتویین، د- پانتنول، گیاهان بابونه، چای سبز و کریزانتلیس Parsol 1789 و Parsol MCX اثرات مخرب پرتوهای UV-A و UV-B را مهار می کند.

توضیحات:

حاوی ویتامین A. E & B5
کرم ترک لب مجموعه ای از ترکیبات نرم کننده، مرطوب کننده و التیام بخش است که در پایه ای با چربی مناسب فرموله شده اند. کمپلکس لاکتیل (ترکیباتNMF طبیعی پوست)، روغن آووکادو، ویتامینA، ویتامینE، مشتقات روغن زیتون و روغن جوجوبا ترکیبات نرم کننده کرم هستند و در کنار آنها آلانتویین، د- پانتنول، گیاهان بابونه، چای سبز و کریزانتلیس خواص التیام بخش و ضد التهاب قوی به کرم می دهند. همچنین اضافه شدن دو ترکیب مهم Parsol 1789 و Parsol MCX اثرات مخرب پرتوهای UV-A و UV-B را مهار کرده و برای این کرم SPF20 را فراهم می کند. این کرم در پیشگیری و درمان خشکی، ترک و شقاق لب بسیار مؤثر است. برای حصول نتیجه بهتر، لازم است در تمام فصول سال روزی چند بار به ویژه قبل از خروج از منزل از این کرم استفاده شود.
حاوی SPF 20 جهت محافظت دربرابر اشعه های مضر آفتاب
- نرم کننده، مرطوب کننده و برطرف کننده خشکی و شقاق ،نرم کننده، مرطوب کننده، برطرف کننده خشکی و شقاق

روش مصرف:

مقداری از کرم را روی لب گذاشته، با انگشت تمیز و با ملایمت پخش نمایید. با توجه به میزان خشکی و یا دستور پزشک این عمل را چند بار در طول روز تکرار کنید. در شرایط نامطلوب برای رسیدن به بهترین اثر، استفاده از کرم را هر دو ساعت یکبار تجدید نمایید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید