از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم ضد تعریق دئودرانت آقایان لامینین

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

شماره مجوز وزارت بهداشت: 56/15083

برند: laminin

کشور سازنده: ایران

حجم: 50 میلی لیتر

توضیحات:

حاوی آلومینیوم کالروهیدرات 20 % با خاصیت شد تعریق
جلوگیری و بر طرف کننده بوی ناخوشایند بدن
نرم کننده، بدون ایجاد اثر چربی و چسبندگی و آلودگی لباس ها
قدرت جذب و ماندگاری بالا
دئودرانتها ترکیباتی هستند که جهت کاهش بوی بدن به کار می روند.یک گروه از دئودرانتها به نام“Antiperspirant” یا ضد عرقها معروفند که از ایجاد بوی بد پیشگیری کرده و میزان تولید عرق را در آن نقطهبدن کاهش می دهند. ضد عرقها معمولا در ناحیه زیر بغل بکار می روند البته می توانند بر روی پا یا سایر نقاط بدن نیز استفاده شوند. عرق به خودی خود دارای بو نیست مگر اینکه توسط باکتریها دچار بو شود. باکتریها درمناطق گرم و مرطوب فعالیت می کنند. ناحیه زیر بغل به عنوان یکی از گرمترین سطوح بدن انسان به حساب میآید و غدد عرق باعث ایجاد رطوبت شده و امکان اثر خنک کننده از لحاظ حیاتی را برای فرد فراهم می کند.
کرم ضد تعریق و دئودرانت لامینین با اثر طولانی مدت و رایحه دلانگیز بدون باقی گذاشتن اثر چربی یا لکه بر روی البسه به خوبی از بوی بد عرق جلوگیری می نماید و موضع دارای تعریق را خشک نگاه می دارد. محصول به سادگی پخش می شود و برای انواع پوست ها مناسب است. کرم ضد تعریق لامینین محصولی ایده آل برای کاهش تعریق کف دست ها و کشاله ران است و باعث خشکی پوست نمی گردد.

روش مصرف:

پس از استحمام و یا شست و شوی محل مورد نظر جهت مصرف و خشک کردن موضع مقدار کافی ازدئودرانت را به محل های دارای تعریق زیاد (زیر بغل، کشاله ران، دست و پا و …) مالیده و ماساژ دهید تا پوشش یکنواخت حاصل گردد.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید