از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

لنز آرایشی رنگی سبز تون 1

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

رنگ: سبز تون 1 (Green Tone 1)

برند: Elegance

ساخت کشور:  کره

توضیحات:

لنزهای زیبایی الگانس دارای سطح خارجی انحنادار و سطح داخلی کروی می باشند. این لنزها باعث کنترل عیوب انکساری چشم (Aberration) می شوند و تصاویر شفاف تر و بهتری ایجاد می کنند. این لنزها دارای 38% آب می باشند و 14.2 میلی متر قطر دارند.
از لنز خود به خوبی مراقبت کنید حتی اگر از آن ها استفاده نمی کنید. در این مورد دو نکته را رعایت کنید:
1. لنز خود را در محلول مراقبت از لنز نگهداری کنید(مگر اینکه از لنز یکبار مصرف استفاده می کنید). این محلول ها باعث شفافیت، تمیزی و ضد عفونی کردن لنز شما می شوند.
2.لنز خود را مطابق توصیه زمانی کارخانه سازننده از چشم خود خارج کنید و آن ها را بیشتر از زمان مشخص شده در چشم خود نگه ندارید.
این لنزها تا یک سال قابل استفاده می باشند.

 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

روش مصرف:

نحوه قرار دادن لنز داخل چشم:
1. دست های خود را با صابون بشویید و با با یک دستمال بدون پرز خشک کنید.
2. لنز خود را از قوطی نگهداری لنز خارج کنید.


3. لنز را مطابق عکس در نوک انگشت اشاره خود قرار دهید. مراقب باشید لنز به انگشتتان نچسبد. لنز را در مقابل چشم خود نگه دارید، اگر داخل لنز را به شکل یک کاسه دیدید، یعنی لنز را درست نگه داشته اید. اگر نوک انگشت خود را کمی مرطوب کنید قرار دادن لنز راحت تر خواهد بود.


4. با انگشت اشاره دست دیگر خود، پلک بالایی چشمتان را به شمت بالا بکشید.


5. با انگشت میانی دستی که لنز را نگه داشتید، پلک پایینی خود را به شمت پایین بکشید. لنز را مقابل چشم خود نگه دارید و سعی کنید پلک نزنید و چشمتان را حرکت ندهید. سعی کنید کمی به سمت بالا نگاه کنید.


6. به آرامی لنز را روی چشمتان قرار دهید. مطمئن شوید که لنز کاملا روی بخش رنگی چشمتان قرار بگیرد. در صورت نیاز به آرامی لنز را روی چشمتان حرکت دهید.


7. مطمئن شوید که لنز بخوبی روی چشمتان قرار گرفته و زیر پوست چشم جای گرفته است. ممکن است یک حباب کوچک هوا در چمشتان ایجاد شود که مهم نیست.


8. به آرامی پلک بزنید البته مراقب باشید کهلنز روی چشمتان تکان نخورد. در صورتی که احساس ناراحتی می کنید در چشمتان، لنزتان را درآورید و تمیز کنید و مجددا لنز را در چشمتان قرار دهید.


نحوه خارج کردن لنز از چشم:
1. چشمتان را با قطره چشمی مرطوب کنید تا لنز راحت تر از چشمتان خارج شود.


2. به سمت بالا نگاه کنید و با انگشت میانی خود پلک پایینی را به سمت پایین بکشید.


3. با انگشت اشاره لنز را روی چشمتان به سمت پایین (قسمت سفید چشم) بکشید.


4. اکنون مطابق شکل با شست خود و انگشت اشاره لنز را به آرامی فشار دهید. لنز را خارج کنید و در محلول نگه داری لنز قرار دهید.