شامپو بدن ضد قارچ ایروکس

شامپو بدن ضد قارچ ایروکس
ناموجود

body shampoo irox fungal skin disoders IROX

شماره مجوز وزارت بهداشت: 16/11959 

برند: IROX

کشور سازنده: ایران

حجم: 200 گرم

ترکیبات سازنده:

روغن جوانه گندم ، گلیسیرین، سدیم لوریل سولفات ، د-پانتول ، عصاره آویشن باغی ، عصاره ی بید کانادایی، پیروکتون اولامین،آلانتوئین

توضیحات:

مشخصه ها :- پیشگیری و درمان موضعی بیماری های قارچی پوست
 ضد خارش و خشکی پوست
حاوی اکتوپیروکس 1%، روغن جوانه گندم، عصاره های گیاهی التیام بخش و ویتامین B5
موارد مصرف :پیشگیری و درمان موضعی بیماری های قارچی پوست
مشخصه ها :- پیشگیری و درمان موضعی بیماری های قارچی پوست
ضد خارش و خشکی پوست
 حاوی اکتوپیروکس 1%، روغن جوانه گندم، عصاره های گیاهی التیام بخش و ویتامین B5موارد مصرف :پیشگیری و درمان موضعی بیماری های قارچی پوستروش مصرف :در خصوص عفونت های قارچی پوست دو هفته هر روز استفاده شود و کف شامپوها حدود 15 دقیقه روی بدن بماند و سپس آبکشی گردد، همچنین می توان با آغشته کردن پنبه با شامپو، بطور مستقیم بمدت 15 دقیقه روی عارضه استفاده کرد.توضیحات :در شامپو بدن ضد قارچ ایروکس از اکتوپیروکس به عنوان ماده اصلی ضد قارچ با مکانیزم توقف فعالیت و رشد قارچ ها از طریق جذب آهن استفاده شده است. اکتوپیروکس بر طیف وسیعی از قارچ ها و باکتری ها اثر پاک کننده دارد از جمله تریکوفیتون ها، میکروسپوروم ها، انواع کاندیدا ها و مالاسزیا، آسپرژیلوس ها و قارچ های مخمر مانند. با توجه به ایمنی بالای این ترکیب می توان این محصول را در بچه ها و زنان باردار نیز استفاده کرد. ترکیبات گیاهی ارزشمندی مثل عصاره برگ زیتون، عصاره آویشن و عصاره بابونه علاوه بر خواص التیام بخش و نرم کنندگی پوست اثرات آنتی باکتریال نیز دارند. روغن جوانه گندم، آلانتویین، د-پانتنول و ترکیبات ارزشمند لاکتیل ( ترکیباتNMF) اثرات مرطوب کننده و نرم کننده قوی داشته و در کنار سایر ترکیبات از جمله اکتوپیروکس از خارش و خشکی پوست جلوگیری می کنند. همچنین پلی کواترنیوم 10 موجب ایجاد حالت ابریشمی و لطافت پوست می شود و از ایجاد حساسیت نسبت به سورفکتانت های شامپو جلوگیری می نماید.

روش مصرف:

در خصوص عفونت های قارچی پوست دو هفته هر روز استفاده شود و کف شامپوها حدود 15 دقیقه روی بدن بماند و سپس آبکشی گردد، همچنین می توان با آغشته کردن پنبه با شامپو، بطور مستقیم بمدت 15 دقیقه روی عارضه استفاده کرد.

 نظرات کاربران


نظر بدهید