کرم دور چشم سی گل

کرم دور چشم سی گل
ناموجود

eye contour cream

شماره مجوز وزارت بهداشت: 56/13503

برند: سی گل

کشور سازنده: ایران

حجم: 20میلی لیتر

ترکیبات سازنده: ليپوزوم AHA ، ليپوزوم ويتامينهاي ,A C, E, اسكوالن ، سديم.PCA 

توضیحات: 

كرم مرطوب كننده و برطرف كننده خطوط ريز دور چشم برای انواع پوست
كاهش چروك هاي سطحي دور چشم و لب ، كاهش پف و كبودي دور چشم ، مرطوب و لطيف نگاه داشتن پوست دور چشم ولب.
بافت دور چشم ، بر اثر عوامل مضر مختلفي از جمله اشعه آفتاب ، خشكي ، سرما ،گرما ، باد وگردو غبار و همچنين افزايش سن ، رطوبت طبيعي و خاصيت الاستيسيته خود را از دست مي دهد ، در نتيجه منجر به ايجاد پف ، تيرگي و چين و چروك در اطراف چشم مي گردد. فرمولاسيون اين كرم به نحوي طراحي شده كه مؤثرترين تركيبا ت ضد پيري را در عمق ياخته هاي پوست اطراف چشم ، نفوذ مي دهد .
ليپوزوم ها : ميكرو كپسولهائي هستند كه قادرند به طريقcarrier system به عمق پوست نفوذ كرده و مواد درون خود را انتقال دهند. در نتيجه پوست را بطور سريعتر و مؤثر تري محافظت و نوسازي مي كنند .
ليپوزوم هاي AHA :چروك هاي سطحي را كاهش ميدهند. همچنين ، فرآيند باز سازي سلولي را تسريع كرده و پوست را صاف ،لطيف و نرم مي كنند.
ليپوزوم ويتامين هاي E,C,A : پوست را در برابر اشعه آفتاب محافظت مي نمايند. ،سنتز كلاژن را فعال و از توليد راديكالهاي آزاد جلوگيري مي كنند .به علاوه ، مواد قادرند كه از توليد ملانين جلوگيري كنند ،لذا نقش مؤثري در كاهش لكها ايفا مي نمايند.
اسكوالن : از هيدروكربن هاي طبيعي موجود در پوست مي باشد كه از روغن زيتون ،روغن سبوس برنج و روغن جوانه گندم گرفته مي شود و چون سازگاري خوبي با پوست دارد ، به راحتي نفوذ كرده و لايه چربي بر جاي نمي گذارد .اين ماده باعث نرم و لطيف شدن پوست مي شود.
سديم PCA : اين ماده از تبخير رطوبت در پوست جلوگيري مي كند، لذا به عنوان مرطوب كننده اي قوي در اين كرم بكار برده شده است .
افزايش خاصيت الاستيسيته پوست
كاهش علا ئم پيري (خطوط و چين وچروكهاي سطحي ) در صورت مصرف مداوم كرم
جذب سريع و پخش يكنواخت آن بدون بر جاي گذاشتن لايه چربي
كاهش پف و تيرگي هاي دور چشم .
مرطوب و لطيف نگاهداشتن پوست دور چشم و لب .
تاثيرات اين كرم در صورت استفاده صحيح در طي 12- 8 هفته مشاهده مي شود .
اگر كرم را براي اولين بار استفاده مي كنيد، آنرا روي بخش كوچكي از پوست گردن خود تست كنيد. در صورت عدم بروز حساسيت طي 24 ساعت ، آنرا طبق نحوه ذكر شده ، استفاده نماييد.
در جاي تاريك و خنك نگهداري شود
دور از دسترس كودكان باشد .
در صورت وجود هر گونه التهاب يا حساسيت ،مصرف كرم را متوقف كنيد و با پزشك خود مشورت نمائيد.
از مصرف كرم بر روي پوستهاي حساس يا آسيب ديده (زخم يا بريدگي) خودداري نمائيد.

روش مصرف:

 پس از تميز كردن پوست مقداركمي كرم را با حركت چرخشي ملايم بر روي پوست دور چشم و اطراف لب ماساژ داده تا جذب شود .پس از چند دقيقه ، مي توان از لوازم آرايشي استفاده نمود.در طي روز يك يا دوبار استفاده گردد .نظرات کاربران


نظر بدهید