کرم ضدآفتاب فاقد چربی رنگیspf35 سان سیف

کرم ضدآفتاب  فاقد چربی رنگیspf35  سان سیف
ناموجود

(sunblock cream acneic oil free(light beige

شماره مجوز وزارت بهداشت: 38/12280

برند:     sunsafe

کشور سازنده: ایران

حجم: 50 گرم

ترکیبات سازنده:

سبومن،کاپریلویل سالیسیلیک اسید،پیروکتون اولامین، عصاره سابال، عصاره بورداک،عصاره چای سبز،دکسپانتنول،گلیسیرین،ویتامین های E,C رنگ ci77492,ci77491,ci77499، اسانس، آب دیونیزه

توضیحات:

  داراي فاكتور حفاظتي بالا و ضد جوش
مناسب براي پوست هاي چرب، جوشدار، مختلط و آكنه اي
در 2 رنگ بژ روشن و بژ متوسط
تنظيم ترشح غدد چربي پوست و كاهش ظاهر براق آن
حاوي سبومين، ساليسيليك اسيد، پيروكتون اولامين، عصاره سابال
همراه با عصاره چاي سبز، عصاره بورداك
فاقد چربي ضد آفتاب فاقد چربي مناسب پوست هاي چرب.
در حدود 95 درصد از تابش هاي فرابنفش نور خورشيد که به سطح زمين مي رسد از UVA و درصد کمي از UVB تشکيل شده است. لايه اوزون، تمام تابش هاي UVC و قسمت عمده اي از UVB را جذب مي کند. اشعه UVB تا بخش هاي فوقاني درم پيشرفت کرده و تابش هاي UVA که داراي طول موج بلندتري هستند، تا اعماق لايه درم نفوذ مي کنند. از آسيب ها و عوارض پوستي ناشي از تابش هاي فرابنفش نور خورشيد مي توان به بيماري هاي حساس به نور آفتاب، اريتم (قرمزي) و التهاب، ايجاد لک هاي پوستي، ضخيم شدن لايه شاخي پوست و عوارض مزمن نظير پيري پوست ناشي از آفتاب و ايجاد انواع سرطان هاي پوستي اشاره کرد. همچنين در اثر تابش طولاني مدت اشعه ماوراي بنفش نور خورشيد بر پوست، ضايعات غير بدخيم در قسمت هايي از بدن که پوشيده نيستند به وجود آمده که با ايجاد لک هاي قهوه اي رنگ و چين و چروک هاي سطحي و عميق پوستي که از جنبه زيبايي نيز حائز اهميت مي باشند، همراه هستند.
با توجه به اثرات مخرب ذکر شده ناشي از تابش نور خورشيد بر پوست، استفاده از فراورده هاي ضد آفتاب داراي قدرت حفاظتي بالا به همراه عينک و کلاه هاي لبه دار بسيار ضروري است. از طرف ديگر فراورده هاي ضد آفتاب غير تخصصي با داشتن روغن هاي ايجاد کننده جوش هاي پوستي، سبب بسته شدن سريعتر حفرات و منافذ پوستي شده که با افزايش ترشح بيش از حد چربي پوست در افراد داراي پوست هاي چرب و مختلط همراه مي گردد. اين موارد سبب تسريع ايجاد جوش هاي سر سياه و سر سفيد مي شود که در ادامه با افزايش تکثير و تجمع انواع باکتري ها به ايجاد جوش هاي التهابي منجر مي گردد. از اين رو لابراتوار پارس حيان به عنوان واحد پيشرو در توليد فراورده هاي ضد آفتاب در ايران با همکاري کمپاني دکتر اشتراتمانز کشور آلمان، کرم ضد آفتاب +SPF 50 فاقد چربي سان سيف را جهت محافظت از پوست افراد داراي پوست هاي چرب، جوشدار، مختلط و آکنه اي در برابر اثرات زيانبار نور خورشيد توليد و به بازار عرضه نموده است. اين فراورده با دارا بودن بازتابنده هاي فيزيکي و جاذب هاي پرتوهاي ماوراي بنفش مؤثر و انتخاب آن ها بر اساس آخرين دستاوردهاي علمي و ايجاد فاکتور حفاظتي بالا از يک سو از پوست در برابر کليه طول موج هاي اشعه ماوراي بنفش UVB به طور کامل و طولاني مدت و تا حداکثر 4 ساعت محافظت مي کند و از سوي ديگر با داشتن +++PA در سيستم اندازه گيري بين المللي ژاپن و همچنين 5 ستاره در سيستم اندازه گيري Boots، حفاظت بسيار بالايي را در برابر اشعه UVA و در نتيجه جلوگيري از بروز ضايعات بدخيم پوستي ايجاد مي نمايد. اين فراورده فاقد چربي (Oil Free) بوده و از مسدود شدن منافذ پوستي، تجمع چربي، تکثير رشد باکتري ها و در نهايت ايجاد آکنه در پوست جلوگيري مي نمايد. ترکيبات فعال موجود در اين کرم با دارا بودن خلوص بالا و پايداري مناسب، علاوه بر کاهش احتمال بروز آلرژي سبب تنظيم ترشح غدد چربي پوست و کاهش ظاهر براق آن شده و جهت استفاده توسط افراد داراي پوست هاي چرب، جوشدار و مختلط بسيار مناسب است. اين فراورده بدون رنگ و مقاوم در برابر تعريق و شستشو با آب بوده و با داشتن ترکيبات آنتي اکسيدان مؤثر سبب کاهش اثر آلودگي ها و عوامل نامطلوب جوي بر روي پوست مي شود.
استفاده از اين فراورده به عنوان پايه و قبل از استفاده از مواد آرايشي جهت محافظت از پوست هاي چرب، جوشدار، مختلط و آکنه اي در برابر آثار مخرب ناشي از تابش هاي ماوراي بنفش نور خورشيد توصيه مي گردد.
در صورت مشاهده هر نوع آلرژي مصرف را متوقف و به پزشک
مراجعه فرماييد.
از استعمال بر روي زخم ها و سطوح مخاطي خودداري گردد.
دور چشم استفاده نشود.
دور از دسترس کودکان نگهداري شود.
در جاي خشک و خنک نگهداري شود.
دور از نور مستقيم خورشيد نگهداري کنيد.

روش مصرف:

قبل از قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشيد مقدار کافي از فراورده را به طور يکنواخت بر روي سطح پوست ماليده و به خوبي ماساژ دهيد و مصرف را هر 2 تا 4 ساعت يکبار تجديد فرماييد. 

توجه: در هنگام ثبت سفارش، رنگ دلخواه خود ( بژ متوسط ، بژ روشن ) را در قسمت پیام درج نماییدنظرات کاربران


نظر بدهید